З 1-го вересня на комбінаті підвищена заробітна плата

     Цю добру новину «ЗМ» повідомив директор з управління персоналом Покровського ГЗК Олег Черьомушкін. Саме таке рішення було прийняте акціонерами підприємства у відповідь на загальнодержавну стратегію.

     25-го вересня Верховна Рада України підвищила мінімальну заробітну плату з 4 тис. 723 грн до 5 тис. грн. Збільшення оплати праці, згідно із законопроєктом, склало 5, 865%. Це дуже важливе рішення сприятиме поліпшенню фінансового становища українців та зниженню соціального напруження серед населення.

      – Подібна законодавча ініціатива підтримана і нашим підприємством. Сьогодні ми вже можемо констатувати, що з 1-го верес-ня всім, без винятку, працівникам Покров-ського ГЗК пропорційно підвищено тарифи та оклади. Відповідний наказ вже підписаний Головою правління підприємства Сергієм Шуваєвим. Таким чином, ми у черговий раз підтвердили, що комбінат у своїй діяльності завжди дотримується державної законодавчої політики, – підкреслив Олег Вікторович.

     Результат підвищення зарплатні у грошовому еквіваленті працівники нашого підприємства побачать вже в перших числах жовтня, коли їм буде нараховано та виплачено заробітну плату за вересень 2020 року.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11