Шановні колеги, ветерани комбінату, покровчани! Сердечно вітаємо Вас з Днем Незалежності України!

 

     Рівно 29 років тому наша держава обрала новий шлях у своїй історії, вирішивши бути самостійною. Здобуття Незалежності стало знаковою віхою у розвитку України.

      Свято Незалежності – найвеличніший день для нашої країни, коли зустрічаються її історичне минуле та майбутнє. Минуле вселяє мудрість, а майбутнє допомагає жити з оптимізмом та надією. У цьому святі об’єднуються бажання багатьох українців жити вільно та бути господарями на власній землі. Саме патріоти України, незважаючи на нелегкі випробування, все ж змогли створити єдину незалежну державу.

     Сьогодні, на жаль, ми, як і попередні покоління українців, знову змушені відстоювати Незалежність нашої рідної країни зі зброєю в руках. Продовжують гинути наші кращі сини та доньки, захищаючи суверенність України на її східних рубежах. Покров теж втратив своїх земляків – героїв Дмитра Стрільця, Олександра Ісаєнка, Олега Кравченка, Олександра Мокієнка, які назавжди залишаться у наших серцях.

     Свій внесок у Незалежність України роблять і тисячі працівників гірничо-збагачувального комбінату, бо ми кожного дня працюємо задля її добробуту. Наша невтомна праця приносить свої позитивні результати – розвивається підприємство, і разом з нами Покров теж змінюється на краще, підвищується імідж міста.

     У День народження країни ми щиро вітаємо працівників і ветеранів комбінату, всіх покровчан! Нехай над нашим рідним Покровом завжди сяє сонце злагоди, процвітання та достатку, а небо буде безхмарним. Зичимо міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, наснаги у Ваших починаннях. Щиро бажаємо Всім упевненого майбутнього, яке буде окриляти на нові звершення в ім’я процвітаючої України, частиною якої є кожен з нас!

 

З повагою,

Сергій ШУВАЄВ,

депутат обласної ради,

Голова правління

АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК»,

депутати міської ради від комбінату

 

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11