10 квітня, Дніпропетровщина: окупанти тероризували Нікопольщину з використанням дронів та артилерії

     Вечері, 9 квітня, російські війська продовжили атакувати Нікопольщину. Вгатили по району 6 разів, скерувавши дрони та артилерію. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

      За його словами, удари прийшлися по Нікополю, Марганецькій та Покровській сільській громадам. Окупанти понівечили медзаклад та приватний будинок. Люди вціліли.

     Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що окрім вечірніх обстрілів, за день, 9 квітня, Нікопольщина пережила більше десятка ворожих атак з використанням безпілотників та артилерії. Прилетіло по самому районному центру, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадам.

     – Пошкоджені інфраструктурні об’єкти, транспортне підприємство, агрофірма, приватна оселя і автомобіль, розповідає посадовець. – Атакував безпілотником агресор й один з населених пунктів Зеленодольської громади Криворіжжя. Понівечені два легковики і нежитлова будівля. Головне, що люди не постраждали.

      Попри російський терор продовжуємо триматись, допомагати один одному та підтримувати наших мужніх Захисників! Зустрічаємо новий день з вірою у Перемогу і наше мирне майбутнє.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11