Після опівночі ворог атакував Нікопольщину. Агресор вдарив по Червоногригорівській громаді. Застосував важку артилерію. Ранок нового тижня теж розпочався гучно для мешканців районного центру. Туди російські окупанти спрямували два дрони-камікадзе. Попередньо, в результаті влучання загиблих та постраждалих немає.
Про це доповів голова Дніпро ОВА Сергій Лисак.
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора, 31 березня, безпекова ситуація в регіоні була напружена:
– Близько двох десятків атак по Нікопольщині – ворог запустив по району дрони-камікадзе та з десяток артилерійських снарядів. Били по райцентру, Марганецькій, Мирівській, Покровській та Червоногригорівській громадах. Пошкоджені дві адміністративні будівлі, сталася пожежа у складській будівлі, зачепило магазин, приватну оселю та 2 господарські споруди. На щастя, ніхто не постраждав.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434058047_7705647406132731_3991140303990242285_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434157275_7705649302799208_2893756457232486957_n-1024x681.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434322593_7705649329465872_2877525652425335802_n-1024x699.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434324341_7705649439465861_8960543036358347210_n-1024x758.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434358278_7705649419465863_6806533312260767706_n-1024x770.jpg)
Зустрічаємо новий тиждень та віримо у ЗСУ! Попри всі виклики, які несе з собою війна, тримаємося та робимо все, що в наших силах задля якнайшвидшої Перемоги!