Новий двоколісний транспорт вже відправився до півтора десятка громад нашої області. Його профінансував уряд Японії. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434849217_382095504799819_950837664208727205_n-1024x683.jpg)
Придбати електроскутери вирішили через низку переваг цього виду транспорту:
- вони маневрові,
- не шкодять екології,
- швидко заряджаються (пару годин живлення від розетки).
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434677358_382095611466475_3785101852273546187_n-1024x683.jpg)
Задум втілили Мінсоцполітики у співпраці з Програмою розвитку ООН. Очікується, що сучасні моторолери допоможуть соцпрацівникам якісніше надавати свої послуги.
– Тепер вони будуть мобільнішими. Адже щоб дістатися до підопічних, щодня долають чималі відстані. Між будинками, а іноді навіть селами. Тепер потрапити у віддалені куточки громад буде простіше, – зазначив керівник ОВА.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434919843_382095484799821_2750654497992836076_n-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434226159_382095548133148_4881909702665634118_n-1024x683.jpg)