20-го лютого пізно ввечері оборонці з ПвК «Схід» відмінусували над областю 4 ворожі БпЛА. Шахеди збили над Павлоградським та Дніпровським районами. Окрім цього Марганець, що на Нікопольщині, російська армія обстріляла з важкої артилерії. На щастя, минулося без загиблих та постраждалих. Про це доповів голова Дніпро ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428617223_359179120424791_574308512694848609_n-1024x691.jpg)
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора, 20 лютого, безпекова ситуація в регіоні була напружена:
– Ворог цілий день тероризував мешканців Нікопольського району. Запустили 14 дронів-камікадзе 5 разів атакували з артилерії. Троє людей дістали поранення. 87-річну жінку госпіталізували у важкому стані, у стані середньої тяжкості до лікарні доставили 41-річного чоловіка, а чоловік 59 років лікуватиметься амбулаторно. У Нікополі, Марганецькій та Червоногригорівській громадах за день пошкоджено з десяток приватних будинків, стільки ж господарських споруд, 6 автівок, автобус та сільгосптехніка, газогони та лінії електропередачі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428631320_359179187091451_5034115077436874193_n-1024x677.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428606150_359178930424810_4027209870016792778_n.jpg)
Не полишають російські окупанти у спокої Нікопольський край. Але ми все одно маємо триматись і разом крокувати до Переможної весни.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/russkiy-korabl-idi-nahuy-1024x569.jpg)