Від учорашнього вечора окупанти здійснили три артобстріли Нікопольщини: били по райцентру, Марганцю та громаді. Пошкоджені освітній та медичний заклади. Побиті 4 п’ятиповерхівки та 11 приватних будинків. Зачепило 3 господарські споруди, авто, лінії електропередач та газогін. Люди, на щастя, не постраждали. Про це розповів очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/420109123_341484982194205_361396657584560305_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421054891_341485258860844_731933252123783370_n.jpg)
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора безпекова ситуація в регіоні була напружена:
– Надвечір росіяни спрямували ракету на Дніпро. Її збили наші сили ППО, але від падіння уламків у місті сталася пожежа. Її приборкали рятувальникb. Окрім того, протягом дня ворог 7 разів бив по Нікопольщині. Спрямували 4 дрони-камікадзе і тричі обстріляли з артилерії. У районному центрі пошкоджений санаторій, адмінбудівля, 10 приватних будинків, знищені та пошкоджені господарські споруди, зачепило автомобілі, газопроводи та лінії електропередачі. Били також по Марганецькій та Мирівській громадах. В останній пошкоджене приватне підприємство. Дякувати Богу, люди цілі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/422156657_7431131170251024_5907159888488895074_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/422277378_7431131686917639_1724719703870753628_n-1024x770.jpg)
Очільник Нікопольської РВА Євген Євтушенко повідомив про те, що неспокійно протягом ночі було в Нікополі, Марганці та громаді. Посадовець закликав мешканців населених пунктів прибережних територій протягом дня дослухатись до попереджень про небезпеку.