З величезною вдячністю до українських Захисників покровчани продовжують невпинно їх підтримувати всім, чим можуть. З цією метою мешканці нашого міста обʼєдналися у волонтерські осередки, де кожен виконує свою благородну місію. Один із таких штабів базується у будівлі Культурно-розважального центру (ДК) комбінату. Зараз вона має призначення універмагу. Сюди містяни приносять необхідні речі для фронту, а волонтери їх використовують за призначенням: формують посилки та відправляють безпосередньо у військові формування.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/2Blank-4-Grids-Collage-1024x1024.png)
Таким чином наші воїни відчувають підтримку і турботу з боку небайдужих тиловиків. І це додає їм ще більшої мотивації боронити свою Батьківщину, захищати нас від ворожих атак та відстоювати незалежність України у важких боях.
Памʼятаємо, що кожен внесок у допомогу армії наближає Перемогу. А кожна річ або смаколик, що передаються з любовʼю, зігрівають наших Захисників, котрі зараз воюють в холодних окопах далеко від дому.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Blank-2-Grids-Collage-1024x1024.png)
Волонтери зазначають, що зараз для допомоги військовим потрібні:
- грілки;
- теплі чоловічі речі;
- шкарпетки;
- рукавиці без пальців;
- пряжа або вʼязані речі (для розпускання);
- тканина для пошиву спідньої білизни;
- драпові речі (для виготовлення карематів);
- вологі серветки та засоби гігієни;
- смаколики.
Всіх охочих підтримати українських Захисників чекають з 9.00 до 18.00 у волонтерському штабі, що розташовується в ДК.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/329518846_706940897600232_1859406514436729059_n-1024x683.jpg)