Обороняти державу від лютого ворога українським військовим доводиться незалежно від пори року. Мороз, сніг або дощ, мряка, пронизливий холод, – воювати в таких мінливих погодних умовах дуже складно. І поки мужні Захисники стоять на варті нашого спокою, демонструючи незламність українського духу, обов’язок кожного з нас зробити все можливе, аби українським воїнам було тепліше.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/413391780_1061957521692932_2101247386427993446_n-771x1024.jpg)
Незамінним джерелом тепла на фронті є окопні свічки. Останнім часом наші оборонці все частіше звертаються до волонтерів з проханням їх передати. Про це нам розповів благочинний Православної Церкви України міста Покров, протоієрей Іван Назарик:
– Окопні свічки наші воїни використовують для зігрівання, щоб освітити приміщення, розігріти їжу. Їх перевагою є те, що ворожі системи не фіксують тепла, тому такі свічки рятують життя військових на передовій. І ми можемо їм в цьому допомогти.
Технологія виготовлення окопних свічок доволі нескладна: у металеві бляшанки поміщають картон, заливають воском або парафіном. Такі свічки мають довготривалий ефект, здатні давати тепло впродовж декількох годин. Їх виготовленням займається волонтерська спільнота нашого міста.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/413176150_359337173388913_269190662843952017_n-768x1024.jpg)
Тож, звертаємось до усіх небайдужих із проханням долучитися та допомогти з матеріалами для виготовлення окопних свічок. Крім того, військовим потрібен теплий одяг.
Для допомоги нашим воїнам потрібні:
- металеві бляшанки,
- парафін,
- теплі штани та фуфайки.
Допомогу приймають у волонтерському штабі при Храмі Святителя Петра Могили Української Православної Церкви міста Покров, у будні дні з 9.00 до 12.00.
Адреса: вул. Партизанська, 63.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/105ba19f27bfbd3b5c6fbbfc5fde1602-1024x681.png)