З посиленням холодів російські окупанти збільшили свій терор. Від ворожих атак постійно потерпають мешканці та об’єкти по всій території країни. У тому числі і населені пункти Дніпропетровської області.
За повідомленням начальника Дніпро ОВА Сергія Лисака вчора, 8-го січня, протягом дня ворог двічі обстрілював Нікополь, а цієї ночі гатив по Марганцю з важкої артилерії:
- Після опівночі під обстрілом був Марганець, що на Нікопольщині. Ворог вдарив по місту з важкої артилерії. Пошкоджені 5 багатоповерхівок і 2 авто. Загиблих та постраждалих немає. В інших районах Дніпропетровщини ніч минула спокійно.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417196322_1109692447144820_3241089041385359391_n-1024x544.jpg)
За уточненими даними від посадовця, після удару по Кривому Рогу (8-го січня) окрім торговельного центру, пошкоджене підприємство, дві школи, магазин, медичний та реабілітаційний заклади, дитсадок, 24 приватні будинки. Також руйнувань зазнали колії та контактна мережа трамваю.
Крім того, у Лозуватській громаді Криворізького району після обстрілу походжено 10 осель, одна – повністю зруйнована.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417220853_1109692333811498_8053419019850344810_n.jpg)
Над Дніпровським та Павлоградським районами наші Захисника неба збили дві ворожі ракети, але без руйнувань не обійшлось. Внаслідок падіння ворожого залізяччя знищено дві господарські споруди, пошкоджено приватний будинок та авто.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/62e29753045bc723330491.jpg)
Незважаючи на підступний терор російських окупантів – тримаємось. Не забуваємо максимально економити електроенергію і тримати зарядженими павербанки. Адже ворог тільки і мріє про те, щоб позбавити нас тепла і світла під час морозів. Але ми разом з нашими Захисниками не дамо цим планам здійснитись. Прямуємо до Перемоги і віримо тільки у краще.