Вже за доброю традицією, учасники клубу бально-спортивного танцю «Грація» демонстрували свої здібності наприкінці року. Така новорічна підсумкова атестація завжди проходить у дружній атмосфері – в ритмі вальсу, танго, джайву, ча-ча-ча, квік-степу та інших варіацій танцювальних програм. 2023-й вихованці клубу завершили гідно, про що свідчать їх високі результати, за висновками тренерів – подружжя Наталії та Антона Пащуків.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0005-1024x683.jpg)
Атестація проходила за принципом реального танцювального турніру – за участі танцорів, суддів та глядачів. Після стартового параду своє вступне слово сказала тренер Наталія Пащук:
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0023-1024x683.jpg)
- Ми з вами гідно пройшли першу половину танцювального сезону. Клуб виїжджав на змагання до Дніпра та Запоріжжя, звідки ви привозили свої здобутки і призові місця. Разом ми зробили великий крок вперед – до нових досягнень. Я вдячна кожному з вас за старання, витримку і прагнення до Перемоги. Говорю спасибі батькам, які дають своїм дітям можливість розвиватись у бально-спортивних танцях. І, звісно, вітаю всіх з Новим роком. Нехай він принесе нам Перемогу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0041-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0086-1024x683.jpg)
Того дня на паркет виходили вже дорослі спортсмени і зовсім малюки, які тільки вивчили свої перші рухи. Серед них – багато дітей працівників нашого Покровського гірничо-збагачувального комбінату, яких прийшли підтримати їхні батьки.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0053-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0071-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0111-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0243-683x1024.jpg)
Зворушливим елементом атестації стали показові виступи початківців і досвідчених танцорів. Своєю масштабністю вразив фінальний танок ковбоїв, в яких перевтілились всі вихованці «Грації».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0287-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0292-1024x683.jpg)
Після офіційної програми всі її учасники отримали заслужені нагороди і вердикт тренерів – «переведені до наступного півріччя».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0335-683x1024.jpg)
Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0409-683x1024.jpg)
Неймовірно щасливі діти із задоволенням пішли фотографуватись з ведмедиком Тедді, який завітав до них на свято.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0467-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0475-683x1024.jpg)
Потім були конкурси смаколики і запальна новорічна дискотека для дітей, які точно заслужили на такий подарунок від Санти.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/DSC_0433-1024x683.jpg)