Дорогі колеги, покровчани, друзі!
Щиро вітаємо вас з Різдвом!
Цьогоріч Україна вперше разом з усім світом святкує Різдво напередодні Нового року. Це свідчить про те, що ми об’єднали свої духовні сили заради омріяної мети – Перемоги України та побудови її незалежного європейського майбутнього.
Різдво – це особлива пора, коли серця людей наповнюються теплом і надією. Це час, коли сім’ї збираються разом, аби зберігати та примножувати родинні традиції.
На жаль, війна вже другий рік поспіль відбирає в українців святковість Різдва. Вона розділила тисячі родин, котрі зараз не мають змоги бути разом. Але ми віримо в те, що Різдвяна зірка обов’язково вкаже вірний шлях нашим Захисникам і вони вже зовсім скоро повернуться додому з Перемогою.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2021-01-06_15-19-37.jpg)
Різдво – це чарівний час, який об’єднує нас навколо таких цінностей як любов, мир і доброта. Це особлива пора, яка надихає нас бути кращими і таким самим робити світ навколо себе. Вона символізує надію на спасіння і новий початок. Давайте ж вірити, що так і буде для кожного українця і всієї нашої вільної країни.
ПРАВЛІННЯ ТА ПРОФКОМ
АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК»