У зв’язку з сезонним збільшенням темного часу доби на Нікопольщині було обговорено питання щодо світломаскування та роботи вуличного освітлення в населених пунктах. Участь у ньому взяли представники районної військової адміністрації, керівники громад, військові, правоохоронці та звичайні мешканці. Про це повідомив керівник РВА Євген Євтушенко, видавши відповідне розпорядження.
– Станом на сьогодні компроміс між військовою необхідністю та запитом мешканців виглядає наступним чином: вуличне освітлення буде працювати на територіях, які розташовані в глибині району, а саме: Покровській міській, Першотравневській, Томаківській, частково у Мирівській, Червоногригорівській та Покровській сільській громадах, – поясник Євген Вячеславович.
Стосовно інших громад району, за словами посадовця, позиція Сил оборони України залишається попередньою: у зв’язку з військовою необхідністю режим світломаскування залишається без змін. Через це людей просять з розумінням поставитися до ситуації.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410385772_1504402373744229_7573209828614988167_n-717x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/409406714_1504402397077560_4000788589263433845_n-705x1024.jpg)