Шановні військовослужбовці, Захисники, оборонці української землі і неба, наші незламні чарівники!
Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України, а всіх українців — з Днем Святого Миколая!
Сьогодні служити в лавах ЗСУ − це велика честь, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ, рідну землю. Українські військові – армія патріотів, які, не шкодуючи свого здоров’я та життя, гідно проходять всі випробування: відстоюють кордони незалежної Батьківщини та звільняють її від окупантів.
На жаль, у запеклих боях щодня гинуть найкращі сини і дочки України. Ми низько вклоняємось перед їхнім подвигом і не втомлюємось казати, що Герої не вмирають. Вони стають нашими янголами-охоронцями. Вічна їм слава та пам’ять…
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/zsu-1.jpg)
А ті, хто тримає бойові позиції, знають заради чого, тому і борються, не шкодуючи сил. Так день за днем вони пишуть нові сторінки сучасної історії країни, яку вже зовсім скоро будуть вивчати наші діти, сидячи за партами мирних українських шкіл.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/9-1.jpg)
Не випадково саме сьогодні, у День ЗСУ, ми відзначаємо і День Святого Миколая – покровителя всіх українських діточок. Цей добрий чарівник, як і наші Захисники, уособлює хороброго воїна, котрий протистоїть злу, піклується про підростаюче покоління.
Ми пишаємося вами, українські борці за правду, дякуємо вам, Воїни Світла. Надзвичайно горді за наших діток, бо кожен з них, звертаючись в листі до Миколая, написав одне на всіх бажання – Перемогу України. А вустами дітей завжди говорить істина, тому ця заповітна мрія обов’язково здійсниться.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/z-dnem-svatogo-mikolaa-nehaj-sastit-u-vsomu-novoricne-10703-1024x683.jpg)
Дорогі наші Захисники, юні українці, ми вітаємо вас зі святами. Нехай вони стануть передвісниками мирного життя в нашій волелюбній Україні. Бажаємо нашим воїнам сталевої витримки та непохитного здоров’я. Діткам – побільше щасливих миттєвостей. Хай вони примножуються під яскравим сонцем вільної України!