Благодійники передали 130 корисних «медичних девайсів» лікарням Дніпропетровщини. Частина з них відправилася до Нікополя. Про це повідомив очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак.
Посадовець зазначив, що так як медзаклади Нікополя працюють у режимі 24/7, безперервно приймаючи поранених під час ворожих обстрілів містян, таке технічне забезпечення для них життєво необхідне.
– Отримані ліжка – багатофункціональні. Вони оснащені електроуправлінням. Також мають можливість регуляції їхньої висоти та положення тіла пацієнта. Окремий момент – наявність протипролежневих матраців, які суттєво полегшують догляд за пораненими, – докладно розповів про новинки Сергій Лисак.
Керівник подякував благодійникам за такі потрібні подарунки, які допоможуть якнайшвидше вилікуватися мешканцям незламної Нікопольщини.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407659150_309866268689410_4603746786431810987_n-706x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407584787_309866232022747_8143338418891341129_n-757x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407484394_309866098689427_5173495139464629625_n.jpg)