Через «Дію» можна замовити доставку посвідчення водія

Від 15-го листопада у водіїв з’явилась можливість отримати додаткову послугу в за стосунку «Дія». Вона полягає у замовленні доставки посвідчення водія. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

Тепер не потрібно думати, як забрати нове посвідчення водія в сервісному центрі МВС, шукати вільний час та стояти в заторах. Віднині можете замовити доставку документа кур’єром або на відділення Укрпошти в «Дії», – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб скористатися новою послугою, слід оформити заяву та обрати оптимальний варіант: забрати посвідчення в сервісному центрі, замовити кур’єрську доставку або прийти в найближче відділення Укрпошти.

Як акцентував міністр, такою послугою насамперед зможуть скористатися водії-новачки, у яких закінчився дворічний термін дії першого посвідчення. Також вона доречна для автовласників, які загубили, пошкодили або хочуть змінити персональні дані чи отримати пластикове посвідчення.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11