Сьогодні, 8-го листопада, свій ювілейний День народження святкує наша дорога колега, грамотний професіонал та чудова жінка – комірник Північного карʼєру Тетяна ОГОЛЬ.
Тетяна Леонідівна з особливою пильністю та відповідальністю ставиться до виконання своїх посадових обовʼязків. Вона акуратно веде робочу документацію, уважно стежить за обігом товарно-матеріальних цінностей у своєму підрозділі. На роботі її дуже цінують за високі професійні якості.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/viptalisman_158437-700x484-1.jpg)
Колектив та цеховий комітет Північного карʼєру щиро вітає Тетяну Оголь зі знаковим ювілеєм. Зичить іменинниці сталевого здоровʼя, родинного затишку, тепла, любові та побільше щасливих миттєвостей у житті!
Хай здоров’я, щастя й достаток,
Сиплються немов вишневий цвіт!
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!
Хай кожен день ясніє небом чистим,
Світанки сяють, скупані в росі.
У серці радість розквітає іскриста,
І мрії хай збуваються усі!