Справедливість і чесність, максимальна самовіддача, високий професійний хист і переможний дух – ось ті якості, які з точністю характеризують нашого ювіляра. Сьогодні Геннадій Сокур — машиніста крокуючого екскаватора №137 та голова цехового комітету Покровського кар’єру — відзначає своє 55-річчя. Робить це не у звичній атмосфері з рідним та близькими людьми, а в лавах ЗСУ, куди в перші дні війни вступив добровільно.
Трудова біографія Геннадія Васильовича вже 33 роки нерозривно повʼязана з нашим підприємством.
Колись у свої 22 роки він був одним із наймолодших машиністів крокуючого екскаватору на комбінаті. Першим місцем роботи фахівця-початківця був Шевченківський кар’єр, звідки його незабаром перевели до Покровського.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Fotoram.io-6-1024x427.jpg)
Рік за роком, набуваючи необхідного досвіду та навичок, наш колега доріс до справжнього майстра гірничої справи. При цьому напрочуд легко знаходив спільну мову з екіпажем, керівництвом та іншими колегами по цеху. Завдяки притаманним вольовим рисам характеру та лідерським здібностям, наш ювіляр 17 років є бригадиром своєї гірничорозкривної машини та майже 15 – обраним головою цехового комітету. В кожній із цих сфер діяльності він звик викладатися на всі 100%, працювати на совість і захищати інтереси трудового колективу. За високі професійні та моральні якості Геннадій Васильович користується заслуженим авторитетом та повагою у своєму підрозділі, а також у профспілкових колах.
Коли почалася повномасштабна війна, Геннадій Сокур не міг стояти осторонь буремних подій в Україні, тож, не вагаючись став, на її захист. Ветеран війни в Афганістані розумів, що його військовий досвід потрібен країні у боротьбі з російськими загарбниками.
До того ж, наш ювіляр разом з дружиною, яка теж працює на комбінаті, мають двох доньок – Катерину і Поліну. Вони для батька – стимул у житті, який надихає і допомагає рухатись тільки вперед.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Сокур-1-1024x683.jpg)
Шановний Геннадію Васильовичу, з нагоди вашого 55-річчя прийміть найщиріші вітання від усього колективу комбінату, профспілкового комітету та Покровського карʼєру. Бажаємо вам незламного козацького здоровʼя, витримки, наснаги і найсильнішого ангела-охоронця на шляху до Перемоги!