Протягом минулої доби російські окупанти завдали півсотні авіаційних ударів та стільки ж разів відкривали вогонь з РСЗВ по території України. Загарбники атакують не тільки військові, а й цивільні об’єкти нашої держави. Внаслідок падіння уламків ударних БпЛА під час вчорашньої терористичної атаки росії поранення дістали мирні громадяни. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/395397588_734481402053085_2036713746060476497_n-1024x682.jpg)
У містах Славута та Нетішин Хмельницької області пошкоджено 11 багатоквартирних та 9 приватних будинків, 2 навчальні заклади, 2 пожежно-рятувальні частини, будівля відділу поліції.
Також, внаслідок авіаудару керованими авіаційними бомбами по житловому кварталу міста Берислав та селам Бериславського району Херсонської області, на жаль, є загиблі та поранені.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/391589622_734599335374625_4997190869929726072_n-1024x678.jpg)
Як повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, російські окупаційні війська за добу здійснили 51 обстріл, випустивши 365 снарядів із мінометів, артилерії, «Градів», танків, авіації та БПЛА.
‒ російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області. Через російську агресію 2 людини загинули, з них ‒ 1 дитина, ще 4 ‒ дістали поранення, ‒ написав посадовець.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/396029861_678320014481080_1307995954750817700_n-1024x682.jpg)
У відповідь наші Захисники знищують ворогів на військовому фронті, де за добу відбулося 78 бойових зіткнень.
Авіація Сил оборони завдала 7 ударів по районах зосередження живої сили противника.
Ракетні війська уразили 3 склади боєприпасів, 6 артилерійських засобів та радіолокаційну станцію ППО окупантів.
Загалом за добу росія втратила 810 загарбників та понад сотню одиниць військової техніки.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/395420154_678340554479026_2078017547051907801_n.jpg)
Вдячні Захисникам України за ефективну бойову роботу! Молимося за вас, віримо в Перемогу!