Вкотре страждає Нікопольщина. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак доповів, що російська армія не полишає у спокої Нікопольщину:
– Вночі агресор вдарив важкою артилерією. З десяток снарядів випустив по Марганецькій громаді. Наслідки обстрілу ще з’ясовують. Люди, на щастя, цілі.
Два райони потрапили під ворожий удар. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора безпекова ситуація в регіоні була напруженою:
– Окупанти вдарили ракетою по Синельниківському району. Пошкоджений житловий будинок та електромережі. Без світла залишились близько 150 осель. Окрім того, ворог протягом дня тричі атакував Нікопольський район. Били з артилерії по самому Нікополю та по Марганецькій громаді. Випустили близько півтора десятки снарядів. У місті загорілося кафе, пожежу ліквідували рятувальники. Пошкоджені 10 будинків, господарська споруда, авто і лінія електропередачі. На щастя, обійшлося без постраждалих.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-31-1024x576.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-27-1024x768.jpg)
Нікополь прокинувся під звуки вибухів. Голова Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко повідомив, що 24-го жовтня близько 7.30 росіяни відкрили вогонь по Нікополю. За словами посадовця, інформація щодо наслідків обстрілу наразі уточнюється.
Попри всі виклики, які приносить нам війна, у жодному разі не опускаємо рук. Тримаємося та разом крокуємо до Перемоги!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-2-1024x576.jpeg)