На Дніпропетровщині виконали більшу частину робіт з будівництва магістрального водогону. Вже проклали 69% або майже 206 км трубопроводу. Про це розповів очільник обласної ради Микола Лукашук.
Загальна протяжність водогону «Карачунівське водосховище — Кривий Ріг — Південне водосховище, Марганець — Нікополь, Хортиця (ДВС2) — Томаківка» складатиме 300 км.
За інформацією Агентства відновлення, зараз одночасно будуються дві насосні станції на першій ділянці магістрального водогону «Інгулець – Південне водосховище».
Як зазначає Микола Лукашук, водогін дозволить забезпечити водою мешканців Криворізького та Нікопольського районів, які постраждали від підриву росіянами Каховської ГЕС.
– Памʼятайте, відбудуємо та переможемо! Слава Україні, – наголосив посадовець.