Він скромний та відповідальний, добрий та чуйний, а ще – досвідчений професіонал своєї справи, якого дуже поважають на роботі. Так про начальника відділу навколишнього середовища Андрія Кащина, який сьогодні святкує свій ювілейний День народження, відгукуються його колеги.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/max-shvydkist.jpg)
Андрій Анатолійович понад 30 років своєї трудової діяльності віддав комбінату. Прийшов молодим спеціалістом до цеху кераміки. Там пропрацював 9 років, а потім, у 2000-му перейшов до Відділу охорони навколишнього середовища, інженером. Грамотний майстер своєї екологічної справи одразу добре себе зарекомендував. Він завжди прагнув розвитку у професії та впевнено крокував до своєї мети. І не дарма. За два роки Андрію Кащину довірили керування відділом. З того часу, вже понад 10 років він — начальник, який завжди готовий прийти на допомогу, підтримати, знайти підхід і поділитись своїм досвідом. За це колектив висловлює йому велику подяку.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/Zhovto-blakutni-1024x1024.jpg)
Шановний Андрію Анатолійовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею від вашого колективу та всього комбінату. Бажаємо вам і надалі збагачувати свій досвід і розвивати такий важливий напрямок на нашому підприємстві. Нехай робота завжди буде в радість, а життєвий шлях веде тільки переможними напрямками.