Театральний колектив «Звичайні дива» Будинку творчості дітей та юнацтва увійшов до числа переможців обласного фестивалю дитячих театральних колективів закладів освіти «Театральна мозаїка». Про це повідомила прес-служба міського голови.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/347409768_272398621918429_2589433727458969954_n-1024x683.jpg)
У фестивалі «Театральна мозаїка» взяли участь 492 учнів у складі 47 дитячих колективів зі всієї Дніпропетровщини. Через воєнний стан у країні захід проходив дистанційно.
Творчі колективи представили свої роботи у різних жанрах: драма, комедія, трагедія, лялькова та моновистави, казка, художнє читання тощо. Компетентне журі, до складу якого увійшли провідні фахівці галузі культури й театрального мистецтва, визначило найкращі роботи.
Серед переможців – і театральний колектив «Звичайні дива» – команда юних талантів Покрова, віком від 8 до 13 років. Акторській майстерності їх навчає досвідчений педагог Людмила Нагібіна.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/13-1024x683-1.jpg)
Слід зазначити, що особливу увагу приділяли художньому рівню репертуару, режисерському задуму та його втіленню, майстерності виконавців та якості сценічного оформлення (декорації, костюми, музичний супровід).
Як зазначає Людмила Нагібіна, у театральному мистецтві не буває дрібниць. Навіть грим акторів та освітлення під час створення картини впливають на глядацьке сприйняття.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-1024x683-1.jpg)
До слова, серед зіркового складу колективу «Звичайні дива» є багато дітей наших колег – працівників Покровського гірничо-збагачувального комбінату.
Вітаємо з Перемогою наших талановитих акторів, їх батьків і творчу наставницю Людмилу Нагібіну! Дякуємо, що прославляєте рідний край та незламність української нації! Бажаємо подальших творчих злетів та здобутків.