Минулими вихідними в ігровому залі СК «Манганіт» спортсмени комбінату розіграли Кубок профкому з настільного тенісу. У турнірі взяли участь представники різних підрозділів, а також ветерани підприємства – всього шестеро тенісистів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0518-1024x683.jpg)
У ході захоплюючих та стрімких ігор наші колеги продемонстрували справжню майстерність, спритність та технічність.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0506-1024x683.jpg)
За підсумками динамічних поєдинків, найкращим серед професіоналів у тенісі став слюсар Чкаловського кар’єру №2 Олег Губін. Саме він отримав трофейний кубок від профспілки.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-25-1024x683.jpg)
Другу сходинку пʼєдесталу підкорила єдина жінка-учасниця турніру, працівниця Служби охорони – Вікторія Карпова.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/374399705_963016544793835_4317321379091526107_n-1024x683.jpg)
Бронзу у чесній боротьбі виборов ініціатор змагань, голова профспілкового комітету Євген Запускалов.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0517-1024x683.jpg)
За трійкою лідерів кубкової першості інші учасники послідовно розташувались так: Віталій Кошелюк (машиніст екскаватору Чкаловської збагачувальної фабрики), Олександр Гребенюк (ветеран комбінату) та Юрій Александров (машиніст насосних установок ЧЗФ).
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/376746402_963015788127244_4363927288652240615_n-1024x683.jpg)
За результатами видовищної гри всі спортсмени отримали не лише заряд адреналіну та гарного настрою, а й грошову винагороду від профспілки. Призовий фонд склав 1200 грн.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/376894536_963016021460554_1186167171673848893_n-1024x683.jpg)
Бажаємо всім учасникам кубкових змагань подальших успіхів та визначних досягнень. Важливо, що у цей непростий час спорт допомагає підтримувати єдиний командний дух та переможний настрій працівників нашого підприємства.