На ремонт та утримання доріг Дніпропетровщини виділять понад 1 млн грн

     У 2023 році на ремонт та утримання доріг Дніпропетровської області виділять 1 млрд 46 млн грн. За ці кошти загалом оновлять 12 доріг загальною довжиною понад 190 км в Синельниківському, Дніпровському, Новомосковському та Криворізькому районах. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

     Локації, які підлягають ремонту, обирали враховуючи запити від Сил оборони і приписи поліції. Не забули й про визначені в області евакуаційні шляхи.

     Про це розповів заступник начальника ОВА Максим Беспальчук:

      – Дніпропетровщина – економічно потужний регіон. Тут багато підприємств – від металургії до сільського господарства. Це завжди давало суттєве навантаження на дороги. А з початком великої війни воно зросло в рази. Регіоном проходять логістичні маршрути, важливі як для перевезення гуманітарних вантажів, так і для Сил оборони.

      Він додав, що на дорожню інфраструктуру нашої області цьогоріч передбачений 1 млрд 46 млн грн. З них 96 млн грн – обласний кошт. Решта – цільові надходження з Дорожнього фонду, тобто державного бюджету.

      – 756 млн грн – на капітальний ремонт. Вже розпочали роботи на автошляхах у Криворізькому районі. Це частина об’їзної. Проєкт розвантажить міські дороги. А головне – скоротить час доставки вантажів у деокуповані південні регіони. Також відновлюємо дороги в Дніпровському та Новомосковському районах, – зазначив заступник очільника області.

      Передбачені на цей рік кошти – лише частина запланованого. Загальна вартість проєктів – понад 5,5 млрд грн. Це фінансування поки що не виділене. Але до робіт готуються вже сьогодні, тому провели низку закупівельних процедур на найближчі два роки.

      – Ще 40 млн грн спрямуємо на відновлення мосту у Криворізькому районі, повністю зруйнованого через війну. 250 млн грн – на утримання доріг взимку. А ще – ямковий ремонт, – наголосив Максим Беспальчук.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11