Роботу нового водогону в одному з міст Нікопольського району проінспектував очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Про це посадовець написав на своїй сторінці Facebook.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381638575_263698813306156_5218522319359075057_n-1024x661.jpg)
Водогін почали будувати після підриву росіянами греблі Каховської ГЕС. Проєкт реалізують коштом державного та обласного бюджетів.
За словами керівника ОВА, згідно з планом проклали майже 8 км мереж, звели насосну станцію, встановили три потужні агрегати.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/379631112_263698856639485_911741208437512788_n-1024x737.jpg)
– Обладнання налаштували і повернули місцевим мешканцям централізовану послугу. Вони із нею вже місяць! Все працює. Більше того – потужностей цього об’єкту вистачить на забезпечення водою ще декількох сусідніх громад, – зазначив Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/379741846_263698949972809_809187209876387693_n-1024x747.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/379621229_263698823306155_3133671626757973355_n-1024x629.jpg)