На серпневій сесії Покровської міськради дякували Захисникам України за зразкову службу і вшановували пам’ять полеглих Героїв. Про це повідомляє пресслужба міського голови.
Представники командування 53-ї окремої механізованої бригади ім.Володимира Мономаха надіслали до громади лист-подяку покровчанину Володимиру Боденчуку, який зразково несе службу у складі цього військового формування. Мер Олександр Шаповал висловив подяку мужньому Захисникові та передав лист його родині.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-36.jpg)
Вшанували під час сесії і полеглих воїнів. МОРОЗУ Владиславу одноголосним рішенням місцевих обранців присвоїли звання «Почесний громадянин міста Покров» (посмертно). Відзнаку та медаль «За заслуги перед містом» вручили рідним Героя.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/3-27.jpg)
Начальник третього відділу у м.Покров Нікопольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Олександр Лєвін передав орден «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно) сім’ї загиблого на війні Захисника, Почесного громадянина міста – ГОРІЛОГО Сергія.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-18.jpg)
Пам’ять про всіх полеглих Захисників вшанували хвилиною мовчання.
Вічна пам’ять і слава Героям, які віддали своє життя за Незалежність України!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/6-8.jpg)