Наприкінці липня у Швейцарії відбувся 72-й Чемпіонат Європи з автомодельного спорту. Серед 12 найкращих автомоделістів України честь Національної збірної представляв і наш земляк, Майстер спорту України з автомодельного спорту, призер Чемпіонатів України, Європи та Світу, викладач автомодельного гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Володимир Томілов. Про це повідомили у прес-службі міського голови.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/362688885_2598582933614509_915337091198826604_n.jpg)
Автомодельний гурток Володимир Томілов відкрив вісім років тому. Весь цей час він передає свій великий досвід та майстерність молодому поколінню. На Чемпіонаті покровчанин дебютував як тренер збірної України.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/363361297_676789791136362_1668271383167781092_n.jpg)
Загалом у змаганнях брали участь спортсмени з 14 країн – України, Польщі, Німеччини, Франції, Англії, Швейцарії, Італії, Литви, Естонії, Норвегії, Швеції, Угорщини. Поза заліком виступали представники США та Канади.
У командному заліку збірна України виборола 5 місце. А у Кубку Європи українці стали бронзовими призерами.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/365724410_3610379689238905_6307446492838331418_n-1.jpg)
Пишаємося талановитими спортсменами України, а також тим, що у Покрові є такі чудові наставники! Бажаємо їм успіхів, підкорення нових вершин та блискучих перемог! У наступному році щиро вболіватимемо за нашу збірну на чолі з тренером Володимиром Томіловим на 73-му чемпіонаті Європи з автомодельного спорту, який проходитиме в Угорщині.