Регіон піддається сильним обстрілам. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак доповів, що протягом минулої доби ворог знову знущався з Нікопольщини. Так, 7 серпня, протягом дня район був обстріляний з важкої артилерії 7 разів. Більшість ударів прийшлися по самому Нікополю. На превеликий жаль, внаслідок обстрілів загинула людина.
У місті пошкоджені 8 приватних будинків, 3 господарські споруди, авто, газогін і 3 лінії електропередач. У Марганецькій громаді російські снаряди спричинили пожежу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/1-11-1024x736.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-7-1024x597.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/3-6-1024x761.jpg)
За словами очільника області, агресор бив і по Великомихайлівській громаді, що на Синельниківщині. Окупанти поцілили в одну з осель.
В небі над регіоном наші Захисники приземлили ворожу ракету. Її уламки впали у Дніпровському районі. Через це постраждала 34-річна жінка. Наразі її стан задовільний, вона буде лікуватися вдома.
Вночі терор Нікопольського району продовжився. Загарбники здійснили ще 4 обстріли. Ворог бив з важкої артилерії та «Градів». Внаслідок атаки в Нікополі пошкоджені одразу 2 ліцеї, понівечена адмінбудівля, а також 12 приватних будинків, 2 господарські споруди, авто, газопровід та 4 лінії електропередач.
У Покровській громаді снаряди агресора побили енергетичний об’єкт. На щастя, всюди обійшлося без загиблих та постраждалих.
Вранці російська армія знову обстріляла мирний Нікополь. Наразі інформація щодо наслідків атаки уточнюється.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-4.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/5-3-1024x511.jpg)
Сталеве місто впевнено крокує до Перемоги. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, що ситуація на Криворізькому напрямку фронту залишається під контролем ЗСУ:
– За інформацією Сил оборони таврійського напрямку, підрозділи ракетних військ та артилерії протягом доби виконали понад 1 тис. 400 вогневих завдань. За останню добу втрати ворога вбитими склали 46 осіб, пораненими – 123 особи. Знищено 28 одиниць озброєння та військової техніки противника.
У самому Кривому Розі ситуація стабільна. Вся інфраструктура міста працює у звичному режимі. Всі органи влади чітко та ефективно виконують свої обов’язки.
За словами керівника, Кривий Ріг працює та реалізує одночасно декілька проєктів, які спрямовані на покращення ситуації з водопостачанням. Так, днями була запущена ще одна нитка труби на КРЕСівському проєкті, вона почала качати воду у водосховище «Південне». Найближчі три тижні додаткова вода буде використана на завантаження систем теплозабезпечення, які зараз стоять порожні.
– Залишається високою ймовірність ворожих ракетних ударів по всій Україні, тому дотримуйтесь всіх правил повітряної тривоги. Як завжди, зберігаємо спокій, витримку, віримо у нашого Президента, наші незламні Збройні Сили та нашу неминучу Перемогу! – закликав Олександр Вілкул.
Дослухаємося до цих правильних порад та пам’ятаємо, що ворог хоче зламати нашу волю і жагу до Перемоги. Але, звісно, у нього нічого не вийде. Саме тому нам слід триматися разом, допомагати один одному та день за днем, спільними зусиллями наближати найзаповітнішу мрію!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/5-4-1024x623.jpg)