На території одного з медзакладів Дніпропетровщини зводять сучасний хірургічний корпус. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/5-5-1024x683.jpg)
На закладання фундаменту приїхав начальник ОВА Сергій Лисак. Він поспілкувався з будівельниками і лікарями.
– Почали заливати фундамент. І це радує, бо для дітей. Будівництво стартувало ще минулоріч. У лютому. А за декілька днів – звістка про велику війну. Роботи були призупинені. Та вирішили поновити, бо проєкт важливий. Для нашого регіону та всієї східної частини країни, – зазначив Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-8-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-5-1024x683.jpg)
За словами посадовця, у медзакладі щороку приймають на стаціонар майже 25 тисяч найскладніших маленьких пацієнтів. А нині ставлять на ноги постраждалих від російської агресії цивільних з різних областей України – як дітей, так і дорослих.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/1-14-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/ФОТО6-3-1024x683.jpg)
– Для допомоги їм – за проєктом 10 поверхів. Ортопедичне, ургентне, нейрохірургічне відділення. Понад 100 ліжок. Кожна палата індивідуальна. З усім необхідним для комфортного і безпечного перебування. А ще п’ять операційних та гіпсова. Дві лабораторії. Одночасно на майданчику працюватиме до п’ятиста будівельників. Роботи проводяться обласним коштом. Впевнений – впораємося, – наголосив очільник Дніпропетровщини.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/7-2-1024x577.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/8-1024x588.jpg)