Засідання 17 сесії Дніпропетровської обласної ради вперше з початку повномасштабного вторгнення відбулося офлайн. На ньому депутатський корпус ухвалив важливі для нашої області рішення. Про це повідомив очільник облради Микола Лукашук.
За словами керівника, з обласного бюджету виділили 30 млн грн на закупівлю FPV дронів для наших військових. Загалом, на 2023 рік на програму територіальної оборони Дніпропетровщини передбачено 199,8 млн грн.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/4-12-1024x683.jpg)
Ще одним рішенням обласні обранці підтримали медичну сферу – спрямували 50 млн грн на придбання обладнання для кардіохірургічної, хірургічної та неонатальної допомоги. На реконструкцію медичних та реабілітаційних центрів направлять 285 млн грн.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/2-26-1024x683.jpg)
Крім того, розпочинається підготовка до будівництва укриттів у школах. Як акцентував посадовець, були виділені гроші й на підтримку об’єктів критичної інфраструктури. Микола Васильович зазначив, що основна мета наразі полягає у тому, щоб втримати тарифи на воду для населення на рівні до 24 лютого 2022 року.
– Дякую усім депутатам, Сергію Лисаку та обласній військовій адміністрації за злагоджену й плідну роботу. Разом працюємо на Перемогу, – запевнив Микола Лукашук.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/3-20-1024x683.jpg)