В ніч проти 14-го липня нашу область окупанти атакували з неба – російськими дронами. За інформацією очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, захисники з ПвК «Схід» збили 6 «Шахедів». Але інше вороже залізяччя все ж таки досягло цілі. Цього разу під ударом опинився Кривий Ріг.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/360085479_220522207623817_2583600880010220622_n.jpg)
- Пошкоджене комунальне підприємство. На його території одна адмінбудівля знищена, ще три – понівечені. Побита спецтехніка. Зачепило й транспортне підприємство і два двоповерхові житлові будинки. Постраждав 56-річний чоловік. Він лікуватиметься вдома, – повідомив начальник ОВА.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/360120081_220522197623818_6518822106167056049_n.jpg)
Сергій Лисак додав про те, що, крім Кривого Рогу, під удар артилерії агресора потрапила і Синельниківщина. Постраждала Великомихайлівська громада. В результаті обстрілу пошкоджено склад, приватний будинок і лінію електропередач. Люди вціліли.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/russkiy-korabl-idi-nahuy-1024x569.jpg)