І знову наш Покров зазнав непоправної втрати. Сьогодні місто проводжало в останню путь нашого земляка, 29-річного САРЖАНА Артема. Солдат, оператор взводу радіорозвідки, поклав своє молоде життя, захищаючи Україну від російських загарбників. Герой загинув 23-го червня у Куп’янському районі під час виконання бойового завдання.
Про це повідомляє прес-служба міського голови.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/P2410510.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/P2410489.jpg)
Мужнього Захисника поховали з належними військовими почестями. Чин похорону звершив благочинний православної церкви України м. Покров Іван Назарик.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/P2410479.jpg)
Віддати шану Герою та розділити гіркоту втрати прийшли представники влади, побратими, друзі, знайомі та небайдужі містяни.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/P2410450.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/P2410431.jpg)
Щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна.
Вічна пам’ять Герою, який до останнього подиху боронив Батьківщину та весь український народ. Тепер він ангелом оберігає рідних і всю Україну з висоти небесної блакиті…
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/P2410514.jpg)