Що з водопостачанням?
Централізоване водопостачання у Порові припинене, але питання вирішується.
Мер Покрова Олександр Шаповал оприлюднив наступну інформацію:
– Мешканці громади! У зв’язку з пониженням рівня води у Каховському водосховищі нижче критичного рівня, припинено централізоване водопостачання. Найближчим часом будуть оприлюднені місця підвозу води. Цю інформацію можете отримати на офіційному сайті Покровської міської ради.
Пояснення ситуації з водопостачанням населення від очільника Нікопольщини. Начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко повідомив, що влада продовжує займатись питаннями водопостачання жителів Нікопольщини.
Щойно Євген Вячеславович написав, що два водоканали зупинились у зв’язку з критичним падінням рівня води в Каховському водосховищі (у тому числі і Покровводоканал):
– В одній з громад вже зараз організовується підвіз та можливість отримання води для населення з розрахунком на потреби жителів двох ТГ. На інших територіях триває підготовча робота. До району прямують вантажівки з бутильованою водою та цистерни з технічною.
Очільник району закликав мешканців економно споживати запаси води, створені раніше, а також не публікувати жодної інформації стосовно пунктів, де буде відбуватися, або відбувається розлив води. Він додав, що інформування населення буде здійснюватись через органи місцевого самоврядування.
— Пам’ятайте, що агресія, паніка та інші деструктивні патерни поведінки не допоможуть подолати проблему, а лише ускладнять ситуацію. Підтримуйте та допомагайте одне одному! – закликав Євген Євтушенко.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/mikolavtsjam-privozjat-pitnu-vodu_rect_abdfebd3b4567a69f268759480463c51.jpg)
Безпекова ситуація в області та районі
Вкотре страждає Нікопольський район. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак доповів, що агресор двічі обстріляв Нікопольщину. З важкої артилерії вдарив по Мирівській та Марганецькій громадах. Загиблих та постраждалих, на щастя, немає. Територію оглядають рятувальники – уточнюють наслідки атак.
– Всім тихого дня, – побажав посадовець.
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора ворог здійснив 4 обстріли Нікопольського району. По Мирівській громаді зафіксована атака з дрона:
– Пошкоджено 2 приватних житлових будинки, господарча споруда, 3 автомобілі, трактор. Внаслідок артилерійського обстрілу по Нікополю понівечено навчальний заклад, 2 приватні підприємства, 8 приватних житлових будинків, 6 господарчих споруд, газопровід низького тиску та лінію електропередач. Загиблих та поранених немає.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-11-1024x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-12-1024x1024.jpg)
Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, що вважлива інфраструктура, комунальний транспорт, соціальні та медичні установи в місті працюють стабільно.
Не оминув посадовець і теми стосовно ситуації з водопостачанням:
– Міськводоканал зараз працює у штатному режимі, вода подається у всіх районах міста, якість води перебуває під контролем фахівців. Ставимося відповідально до споживання, не забуваємо про необхідність максимальної економії!
Як бачимо, в регіоні ситуація з водопостачанням важка. Покров вже без централізованої подачі води. Але владні структури працюють, тому треба моніторити офіційну інформацію та діяти за ситуацією. Підвезення води для людей буде, де і коли – слідкуватимемо за офіційними повідомленнями від міськради. Покровський ГЗК теж долучився до вирішення питання із забезпеченням працівників підприємства та мешканців міста водою. Разом ми повинні витримати і це випробування. Головне – триматись і не панікувати!