Дякуємо ЗСУ за мирний ранок. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак доповів, що ніч в регіоні минула без ворожих обстрілів:
– Оборонці з повітряного командування «Схід» збили над регіоном безпілотник. Найімовірніше, приземлили Шахед-136. Дякую, захисники, що 24/7 бережете наш спокій!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/23.jpg)
Ворог знову вчинив терор мирних громад. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора вдень окупанти обстріляли Синельниківський район. Вдарили по Покровській громаді зі «Смерча» і «Торнадо-С»:
– Внаслідок ворожої атаки загинула 51-річна жінка, поранено 10 людей, серед них – 12-річна дитина. Зруйновано декілька приватних будинків, пошкоджено понад 30 житлових будинків. Знищений автомобіль та пошкоджено 2 мікроавтобуси, зазнали ушкоджень 3 комунальних заклади, пошкоджено 1 шкільний автобус, 2 трактори, 1 вантажний автомобіль, 3 легкових автомобілі. Пошкоджень зазнав місцевий магазин, АЗС, кафе.
Окрім цього, як доповів посадовець, зі ствольної артилерії гатили по Марганецькій громаді Нікопольського району. На щастя, загиблих та поранених немає.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/с1-39.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/с2-37-1024x768.jpg)
Загроза обстрілів залишається. Начальник Нікопольської районної адміністрації Євген Євтушенко повідомив, що ніч в громадах нашого регіону минула без обстрілів та надзвичайних ситуацій.
– Прошу вас пам’ятати про ймовірність денних обстрілів та дослухатись до попереджень. Щиро бажаю вам гарного дня, – закликав Євген Вячеславович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/17-1024x665.jpg)
Заклики до обережності та віра в Україну. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, що ситуація на Криворізькому напрямку фронту залишається під повним контролем Збройних Сил:
– За інформацією Сил оборони таврійського напрямку, наші захисники продовжують завдавати ударів по зосередженню живої сили та техніки ворога. Втрати противника за добу – більше роти. Також знищено та пошкоджено 21 одиницю військової техніки окупантів.
Що стосується самого Кривого Рогу, то вся критично важлива інфраструктура у місті працює. Повністю забезпечено роботу комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ.
– Шановні криворіжці, вкотре нагадую: не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Також нагадую про те, що ні в якому разі не можна коментувати у соцмережах, фотографувати чи фільмувати роботу систем ППО. Не допомагайте ворогу. В жодному випадку не публікуйте наступну інформацію: фото і відео пусків наших ракет протиповітряної оборони; фото і відео позицій наших засобів ППО; свої думки, яка українська зброя, де може стояти і що прикривати; скільки одиниць техніки бачили чи пусків ракет чули. Спільними зусиллями ми вистоїмо та обов’язково виженемо ворога з усіх куточків української землі, – закликав Олександр Вілкул.
Попри всі жахи, які приніс ворог на нашу землю, не опускаємо руки – самовіддано тримаємо кожен свій фронт, віримо у наших ЗСУ та крок за кроком наближаємо визначний день нашої Перемоги!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/21.jpg)