Вже понад 10 місяців Нікополь знаходиться під ворожими обстрілами. Саме у зв’язку з цим у місті з серпня минулого року реалізується державна програма, яка має на меті захистити найбільш вразливі категорії населення міста, а саме людей похилого віку та людей з інвалідністю. Про це повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради.
Така програма передбачає централізовану евакуацію до інших, більш безпечних областей України. Це можливо завдяки співпраці місцевої влади Нікополя з департаментом охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації. Програмою скористалися вже 940 нікопольців.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-39-1024x683.jpg)
Днями був організований черговий виїзд містян до селища Солотвине Закарпатської області, де люди будуть забезпечені безкоштовним проживанням та харчуванням. Така евакуація повністю добровільна. Головні її умови: здатність самостійно пересуватися, обслуговувати себе та не мати шкідливих звичок.
Програма триватиме й надалі. Ті, хто мають бажання нею скористатися, повинні звернутися до Управління гуманітарної політики НМР за адресою: вул. Отаманська, 2 (кабінет № 202).
Маємо надію, що завдяки нашим мужнім ЗСУ вже зовсім скоро всі переселенці повернуться додому, обнімуть близьких та разом почнуть відбудовувати рідне місто під мирним небом нашої Батьківщини!