За минулу добу наші славні хлопці та дівчата з ЗСУ знешкодили 610 ворогів, які вже точно не пхатимуться на вільні і незалежні українські території. Дякуємо, наші НЕЗЛАМНІ. Ми з Вами, ми за Вами! ![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
Ворожого залізяччя теж стало менше аж на 95 одиниць!!!![👊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1/16/1f44a.png)
![👊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1/16/1f44a.png)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347241506_1302912843974144_8701518549174420284_n.jpg)
Дякуємо, наші мужні Захисники, за Вашу професійність і звитягу! Спасибі за новий день!
А нам з Вами, тиловикам, не варто забувати, якою ціною Захисники щодня вигризають Перемогу України! Наше завдання – всіляко їм допомагати, і в жодному разі не припиняти аж до того заповітного дня, до якого ми разом обов’язково прийдемо!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-3-1-1024x1024.jpg)
Працівники комбінату вже зробили величезний внесок у Перемогу України! Щира подяка за це, від імені адміністрації та профспілки підприємства! Але волонтерську роботу треба продовжувати, аби максимально озброїти і захистити колег, які зараз боронять наших дітей! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)