Оборонці неба врятували життя людей. Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак надав інформацію про те, що вночi вiйськовi з повiтряного командування «Схiд» збили всi 8 ракет, якi ворог спрямував на наш регіон.
За словами посадовця, уламки ворожих ракет впали на чотириповерхівку у Дніпрі. Поранена 32-річна жінка, вона у лікарні. У будинку пошкоджені дах та перекриття кількох квартир. На третьому поверсі виявили бойову частину ракети. Доки працювали вибухотехніки, кілька десятків мешканців евакуювали. Небезпечні уламки вже вивезли, їх знищать.
Неспокійно було і на Нікопольщині. По самому Нiкополю та Марганецькiй громадi агресор бив з важкої артилерії. Один приватний будинок знищено, ще 4 – пошкоджені. Побиті господарська споруда та лінії електропередач. Люди, на щастя, цілі.
– Всім тихого дня. Переможемо! – впевнений Сергій Петрович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-14-1024x1024.jpg)
Ворог лютує, але нас не зламати. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора ворог вчинив черговий злочин, вдаривши ракетою «Іскандер» по мирному Павлоградському району. Відповідні служби одразу ж виїхали на місце для уточнення деталей атаки. На щастя, обійшлося без жертв.
– Поки світ вшановує памʼять жертв Другої світової війни, поки світ намагається відновити мир і зупинити агресора, росія продовжує коїти злочин за злочином. Це країна-терорист, яка сама обрала своє майбутнє. З вірою в українські Сили оборони, в Президента, в нашу Перемогу – вистоїмо, – вірить Микола Васильович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-14-1024x768.jpg)
Заклики до обережності. Очільник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко закликав мешканців прибережних територій спланувати сьогоднішній день, максимально обмеживши своє перебування на відкритих територіях.
– Немає 100% впевненості, що 9 травня мине без обстрілів, як і впевненості в протилежному. Проте, краще зайвий раз виконати заходи безпеки, аніж потрапити під ворожий обстріл, – відзначив очільник РВА.
Томаківська громада отримала «чорну звістку». Повідомляється, що, боронячи Батьківщину, під Бахмутом загинув 23-річний ЛЯХ Максим – старший син відомої у Томаківці волонтерки Лілії Лях.
– Розділяємо біль утрати та висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблого Захисника. Світлий спомин про Максима залишиться в наших серцях. Прощання з Героєм відбудеться 9 травня, о 12.00 у с.Топила, – зазначено у повідомленні.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-10.jpg)
Тримаємо стрій. Мер Нікополя Олександр Саюк повідомив, що вся інфраструктура і комунальні підприємства виконують свої функції. Міська влада разом з комунальниками займається ліквідацією наслідків попередніх ворожих обстрілів.
– Будьте уважні, не ігноруйте сигнали тривоги, загроза обстрілів в нас залишається. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна! – вірить Олександр Іванович.
Віримо у Перемогу. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, що оперативна обстановка на Криворізькому напрямку залишається під контролем ЗСУ:
– За даними Сил оборони Таврійського напрямку, наші підрозділи виконують контрбатарейну боротьбу і роботу по планових цілях. Втрати противника складають більше роти, знищено та пошкоджено 16 одиниць військової техніки окупантів. Також на Херсонщині силами протиповітряної оборони повітряного командування «Південь» знищено 3 БПЛА ворога.
У Кривому Розі вся важлива інфраструктура працює стабільно. Повністю забезпечено роботу комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ.
У місті працюють вже 37 садків. Також продовжується й підготовка шкіл до виходу на очне навчання з 1-го вересня.
– Як завжди зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші Збройні Сили та нашу неминучу Перемогу! – закликає Олександр Вілкул.
Віримо, що зуміємо вистояти та, наслідуючи наших мужніх героїв-визволителів, здобудемо таку омріяну Перемогу. Тому тримаємося та наближаємо цей визначний день.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/9.png)