Днями у Покрові надзвичайники та дружина юних пожежних-рятувальників (ДЮПР) провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед містян. Говорили про дотримання правил безпеки під час сигналу повітряної тривоги. Як це було, розповіли у Нікопольському районному управлінні ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342060510_1342968396280810_6504483110972396770_n-1024x769.jpg)
Рятувальники разом з юними помічниками команди ДЮПР цікавились у пересічних громадян, чи знають вони, де розташовані найближчі укриття. Такі знання необхідні, щоб пройти у безпечне місце після сигналу сирени, який може застати людину вдома, на роботі чи просто на вулиці.
Виявилося, що більшість покровчан – свідомі громадяни, дбають про власну безпеку, тому знають, куди потрібно прямувати у випадку повітряної загрози. А тим, хто не знав, фахівці Служби порятунку рекомендували ознайомитись з переліком укриттів. Він оприлюднений на офіційному сайті Покровської міської ради.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342046640_596358909127919_5328272697061197449_n-1024x769.jpg)
Рятувальники розповідали, що під час загрози обстрілу або повітряної атаки, краще не перебувати на верхніх поверхах будинків. Від ударної хвилі верхні поверхи можуть руйнуватись, тому в такому випадку радили покидати приміщення.
Після кожної проведеної бесіди учасники ДЮПР вручали співрозмовникам інформаційні пам’ятки, закликали їх дбати про свою безпеку.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342504444_894789281596996_463690819929793165_n-1024x769.jpg)
Візьміть до уваги ці важливі поради, адже у воєнний час безпека кожного з нас має виходити на перший план.