Ситуація під контролем. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак розповів про те, що нiч на Днiпропетровщинi минула без обстрiлiв. Тихо було у всiх мiстах та районах областi.
– Починаємо новий день. З вдячністю нашим оборонцям. З вiрою в те, що кожна мить робить нас ближчими до Перемоги. Із завзяттям зробити все i бiльше, аби допомогти. Нехай сьогоднi все вдається, – побажав очільник регіону.
загарбники обстріляли Нікополь серед білого дня. Є постраждалі. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчорашній день став важким для Нікопольщини. російські окупанти цинічно обстріляли мирне населення. Постраждали 4-ро жителів районного центру, будинки мешканців, газопроводи та лінії електропередач. Докладніше про обстріл Нікополя читайте у нашій публікації за посиланням.
– Кожен російський окупант, який віддає накази атакувати і вчиняє звірства проти мирних українців, буде покараний. Ніхто не омине правосуддя, – впевнений Микола Васильович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-15-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-14-768x1024.jpg)
Подяка за допомогу благодійникам. Мер Нікополя Олександр Саюк повідомив, що міська влада постійно та системно співпрацює з різними міжнародними фондами та благодійними організаціями для того, щоб залучати гуманітарну допомогу до Нікополя.
– Одна з організацій, яка вже неодноразово допомагала нашому місту – Червоний Хрест. Нещодавно її представниками було привезено три вантажівки з будівельними матеріалами. OSB-плити, шифер, цвяхи, дерев’яні балки та інше – все, що вкрай необхідно для відновлення пошкодженого внаслідок російських обстрілів житла нікопольців. Щиро дякуємо нашим надійним партнерам за своєчасну підтримку у складний воєнний час! – зазначив очільник Нікополя.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-8-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-3-1024x683.jpg)
«Сталева» столиця без зупинки працює на Перемогу. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, що ситуація на Криворізькому напрямку фронту залишається під повним контролем Збройних Сил:
– Як повідомляє Оперативне командування «Південь», за останню добу нашими ракетно-артилерійськими підрозділами, в рамках виконання бойових завдань, знищено 35 осіб армії ворога, 3 безпілотних розвідники, бойова броньована машина та установка «Град».
Щодо ситуації в місті, то там повністю забезпечено роботу комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ. Стабільно працює вся критично важлива інфраструктура. Усі органи влади чітко та злагоджено виконують свої обов’язки.
– Зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші Збройні Сили та нашу Перемогу! –беззаперечно вірить Олександр Вілкул.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/11-1024x640.jpg)
Попри всі ті злочини, які окупанти чинять на нашій рідній землі, ми твердо знаємо – війна все одно закінчиться нашою спільною Перемогою! Тож давайте гуртуватися навколо цієї найголовнішої мети та докладати максимум зусиль для її реалізації!