Гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року

Овен. Період щирих розмов та несподіваних знайомств. Можна трохи розслабитися і переключити свою увагу на розваги та відійти від рутини. У досягненні своїх цілей ви просто нестримні. А цілей у вас більше ніж достатньо, і всі вони реалізуються! Ваша чарівність приверне чимало зацікавлених осіб протилежної статі. Але чи приймати пропозицію – вирішувати лише вам! Важливі зміни, які ви сподівалися, можуть стартувати саме зараз.

Тілець. Чудовий шанс розпочати нове життя, тобто вийти з коловороту проблем. Можливо, варто подумати про те, щоб змінити напрямок професійної діяльності. Знайти нові джерела заробітку. Нехай результат не буде негайним, головне – розпочати. У всіх справах цього тижня ви можете розраховувати на партнерів – їхня допомога буде дієвою, і не лише моральною, а й матеріальною. Це допоможе завоювати нові перспективи та позбавить від багатьох труднощів.

Близнюки. Бізнесмени, які мають давні юридичні проблеми, окреслять шляхи їхнього успішного вирішення. Незначні тертя ще вірогідні в період від 14 до 16 квітня, але вони не позначаться на загальному перебігу справ. У будь-якому разі ваш вплив зараз значний і можливостей розгорнути події у потрібний бік у вас чимало. Службовець зможе покращити стосунки як з колегами, так і з начальством. Крім того, він матиме непоганий шанс знайти гідне застосування своїм талантам.

Рак. Ваші доходи безпосередньо пов’язані з досягнутим результатом. Доведеться серйозно попрацювати, щоб отримати пристойний прибуток. Витрат трохи, всі вони цілком передбачувані та розумні. Тиждень принесе безліч чудових емоцій та зустрічей. І навіть якщо роман, що зав’язався, буде недовговічним, він залишить тільки приємні спогади. Не шукайте недоліків у своєму партнері, будьте вдячні своїй половинці за терпіння. Відпустіть ситуацію та насолоджуйтесь тим, що маєте.

Лев. Взаємини з близькими родичами значно покращаться завдяки вашим зусиллям та збігу різних обставин: ця сфера вашого життя стає спокійнішою. Закохані, що розсварилися, зможуть порозумітися і пробачити один одному помилки. Прекрасний час, щоб приділити увагу оздоровленню. Для жінок, які планують вагітність, настає сприятливий період для зачаття.

Діва. Тиждень принесе приплив свіжої енергії, що дозволить вам досягти успіху у всіх поставлених завданнях. Зараз якщо і не все, то багато що у вас під контролем! Це перші кроки до нового яскравого життя. Вам доведеться ухвалити рішення, які будуть мати важливі та позитивні наслідки. Ви врахуєте всі недоліки та помилки попереднього періоду і можете зробити правильний вибір. Підприємці будуть близькими до розв’язання питань, пов’язаних із суперечливою власністю.

Терези. Час компромісів, компенсацій, а також віддачі та отримання різного роду боргів. У будь-якому разі справа набуває позитивного оберту, а складні партнерські взаємини схиляються до миру. Вам доведеться зіткнутися з конкуренцією у робочому колективі – не панікуйте, сміливо відстоюйте свої інтереси. Щодо фінансів тиждень більш ніж вдалий. Багато хто отримає прибуток від вдалих операцій із нерухомістю, чи це купівля, продаж або оренда.

Скорпіон. Сімейні бурі залишаються позаду – ви зможете частково розвʼязати найважливіші питання, пов’язані із загальним майном та житлом. Взаємини з дітьми помітно покращаться, можлива зустріч із дорогими та близькими людьми, які проживають в інших містах чи країнах. Зараз не варто поринати у нові відносини, придивіться до свого оточення – серед знайомих є людина, яка має до вас найніжніші почуття. Захисні сили організму досить сильні, але не забувайте про профілактику захворювань та планові обстеження.

Стрілець. Якщо ви з кимось посварились, зробіть крок назустріч, дайте шанс і придивіться. Ймовірно ви знайдете у цій людині багато нових якостей, яких ви раніше не помічали. Багато з тих пар, що розлучилися через дрібниці, зможуть знайти сили для примирення. У цей період на вас чекає безліч змін у роботі та особистому житті. Не сидіть, склавши руки – проявляйте ініціативу, рухайтеся вперед. Зірки обов’язково вас підтримають у всьому! Можлива поїздка, яка складеться дуже вдало та дозволить просунути нові проєкти.

Козоріг. Перешкод немає, вас підтримують, ви затребувані. Головним завданням та справжнім успіхом цього періоду стане розвиток зв’язків із колегами з інших міст і навіть країн. Ймовірна поява нових друзів, однодумців та впливових покровителів серед колег. Завдяки протекції ви зможете реалізувати свої далекосяжні плани і навіть подумати про переїзд або відкриття бізнесу. На найбільші професійні перемоги можна розраховувати в період від 10 до 13 квітня.

Водолій. Інтенсивні переговори з бізнес-партнерами складуться успішно. Пам’ятайте про те, що зараз за найважливіші справи та проєкти краще братися разом з однодумцями, а не самотужки. Колективні зусилля кращі за індивідуальні. Зосередженість на дітях допоможе відволіктися від проблем у шлюбі. Фінансові позиції значно покращаться. Можливі приємні сюрпризи долі, наприклад, несподіваний подарунок, премія чи спадщина.

Риби. Ви сповнені сил, енергії, і жодні захворювання вам не загрожують. Грошей стає більше, але й робочих обов’язків додається. Можливе невелике кар’єрне зростання. В особистому житті багато невизначеності через нерозуміння та суперечки, що почастішали. Розбіжностей поменшає, якщо ви знайдете спільну справу зі своїм партнером. Самотнім варто подивитися навколо – безперечно, поряд є людина, яка дуже дорожить вами.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11