У ЦНАПах регіону впроваджується нова послуга для військовослужбовців

Сьогодні у стінах Дніпропетровської обласної військової адміністрації був підписаний Меморандум про співпрацю між Дніпропетровською обласною радою, обласною військовою адміністрацією, Міністерством у справах ветеранів, обласним центром зайнятості, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Даний документ дав старт унікальному для України сервісу «Я – ветеран». Його основна мета полягає у тому, щоб зробити дієвим, оперативним та зрозумілим процес отримання послуг для військовослужбовців та членів їхніх родин.

Як акцентував голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, скористатися новим сервісом зможуть Захисники, їхні рідні, а також родини загиблих бійців. Робота з впровадження послуги відбуватиметься у форматі «єдиного вікна». Вона передбачає надання широкого спектра послуг, в тому числі адміністративних, житлових, земельних та освітніх. Фахівці допомагатимуть й у питаннях реабілітації та оздоровлення, працевлаштування і розвитку власної справи.
– Оборонці захищають нас. Ми, зі свого боку, просто зобов’язані створити для них та їхніх родин максимально комфортні умови життя. Підтримка влади в питанні реінтеграції воїнів від військового до цивільного життя – надзвичайно важлива у нашому сьогоденні, – зазначив Микола Лукашук.

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що вже незабаром розпочнеться процес навчання спеціалістів, які працюватимуть з ветеранами російсько-української війни.
Важливо, щоб наші військовослужбовці та їхні рідні отримували допомогу швидко і без бюрократичних складнощів. Добре, що область готова до цього, ЦНАПи тут працюють дуже ефективно, – підсумувала зустріч заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита.
Комплексна послуга «Я – ветеран» запрацює у всіх ЦНАПах Дніпропетровщини вже до кінця весни. Сервіс поєднає у собі понад 100 послуг. З часом, як зазначають в обласній адміністрації, спектр буде розширений до 300 послуг.

Дуже добре, що держава не забуває про наших Захисників та допомагає їм адаптуватись до мирного життя, надаючи допомогу у вирішенні тих чи інших важливих питань. Віримо, що саме завдяки такій турботі кожен військовослужбовець зможе реалізувати свої потреби та отримати комплексну підтримку.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11