Вже понад 8 місяців нескорений Нікополь потерпає від щоденних обстрілів зі сторони тимчасово окупованого Енергодару. Російські загарбники і вдень, і вночі обстрілюють районний центр зі всього наявного у них озброєння. Небезпека чатує завжди і скрізь. Щоб захистити мешканців міста від обстрілів, на зупинках громадського транспорту почали встановлювати модульні укриття. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Модульні укриття – це прості, але доволі міцні залізобетонні конструкції, які мають витримати влучення звичайного артилерійського снаряду. Зазначається, що такі укриття планують розмістити по всьому місту.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/264819_dnipro-shelters_gettyimages.png)
Практика встановлення модульних укриттів біля зупинок застосовуються у декількох українських містах, зокрема, у Дніпрі їх налічується понад півсотні. Тож тепер і Нікополь переймає досвід обласного центру.
Сподіваємось, що силами наших мужніх військових всі українські землі будуть деокуповані і російський терор нарешті закінчиться. А поки змушені реагувати на повітряні тривоги та дбати про власну безпеку.