В одній із лікарень області, в якій щодня рятують українських воїнів, днями зʼявилося нове спеціальне обладнання. Сертифікат на три сучасні одиниці медтехніки закладу передав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. Про це повідомляють на офіційному сайті ДніпроОВА.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-25-1024x683.jpg)
– Медики супроводжують бійців від евакуації з поля бою до операційної, а після й в реабілітації. На їхньому озброєнні – знання, досвід та обладнання. Останнє допомагає стежити за станом воїна, підтримувати його. Тож важливо, щоб техніка була сучасною і працювала без збоїв. Для цього оновлюємо оснащення медзакладів, – наголосив очільник області.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-7-1024x683.jpg)
Мова йде про наркозно-дихальну станцію та два апарати штучної вентиляції легенів. Вони портативні, тож стануть у нагоді при транспортуванні бійця до лікарні.
– Ми надаємо нашим пацієнтам травматологічну, нейро- та загальнохірургічну допомогу. Оперативні втручання тривають годинами. І наркозна станція у таких випадках допомагає. Замість препаратів, які зазвичай вводять внутрішньовенно, людина вдихає гази. Після них пацієнт швидше відновлюється та й їхній вплив на здоров’я більш щадний, – пояснює медикиня Ольга.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/ФОТО2-24-1024x683.jpg)
Колектив та директора лікарні було відзначено грамотами Верховної Ради України. Присутні на зустрічі народні депутати Юрій Кісєль і Денис Маслов вручили їм заслужені нагороди та подякували за самовіддану роботу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/ФОТО5-6-1024x683.jpg)
Бажаємо швидшого одужання хоробрим воїнам, які отримали поранення на полі бою. Наші лікарі роблять все можливе, щоб врятувати життя українських Захисників. Тепер мають у своєму озброєнні нове сучасне обладнання.