Гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року

Овен. У цей період багато сил забиратимуть робота і вирішення виробничих питань, але результату поки не видно, а те, що мало хороші перспективи, несподівано зупиняється і руйнується. Нестійке становище створює напруженість та невизначеність у Вашому особистому житті. Пам’ятайте, що невдовзі конфлікти зникнуть, і Ви знову відчуєте теплі почуття до партнера.

Тілець. Вашій завзятості можна тільки позаздрити! Ви хочете стати до реалізації нових проєктів, проте цей задум поки доведеться відкласти, тому що накопичилося безліч невирішених проблем, які потребують Вашої уваги. Наймані співробітники зуміють виявити свої здібності та таланти, що дозволить отримати невелику надбавку до заробітної плати. Бізнесменам необхідно серйозно економити та оптимізувати наявні ресурси, щоб зберегти свої активи. Наведіть лад у документах та деклараціях, оскільки перевірки уникнути не вдасться.

Близнюки. Гроші надходитимуть регулярно, їхня кількість помітно збільшиться. Однак, ретельно продумуйте свої щоденні витрати. Самотні чоловіки та жінки можуть розраховувати на легкі, приємні знайомства, які завершаться так само швидко, як і виникли. Цього місяця підприємці та начальники зможуть розібратись зі складним завданням, яке виникло в недавньому минулому. Можливо, йдеться про якусь спірну нерухомість, землю чи іншу велику власність. І хоча суперечки ще тривають, головну проблему майже вирішено.

Рак. Очікується великий обсяг роботи, але Ви впораєтеся з властивою Вам акуратністю та відповідальністю. Після смуги проблем, претензій та образ із романтичним партнером чи чоловіком, з’явиться пристрасть у стосунках та можливість усунути усі непорозуміння. І навіть якщо примирення не виявиться тривалим, це краще ніж нічого. Нові союзи будуть засновані на дружбі та спільних інтересах, але навряд чи будуть тривалими та міцними. Наразі не варто будувати довгострокові плани, живіть сьогоднішнім днем.

Лев. Ваш організм дещо ослаблений після зими. Зміцнюйте імунітет, сходіть до сімейного лікаря, щоб обстежитись. Не варто піддавати себе фізичним навантаженням, серйозній нервовій напруженості, а також планувати купу справ. В особистому житті, в сім’ї, коханні, стосунках з друзями – явні покращення. Ви зрозумієте, що найближчим часом у Вас буде складний вибір. Щоб відкрити для себе нові можливості та покращити якість життя, Вам доведеться від чогось відмовитися.

Діва. Пошук внутрішньої та зовнішньої гармонії сильно затягнувся – настав час діяти. Вирушайте у невелику подорож, щоб отримати ідеї для самореалізації! Тиждень принесе довгоочікуване оновлення на професійній ниві. Потужна підтримка планет допоможе досягти значних успіхів у роботі. Сміливо вимагайте підвищення чи нову посаду. Підприємці зможуть без перешкод зареєструвати компанію чи невелике підприємство. А ось наймані співробітники можуть ухвалити нелегке рішення про зміну роботи – надійде чимало привабливих пропозицій.

Терези. Сприятливий тиждень для планування на далеке майбутнє. Головне, постарайтеся зараз уникати суттєвих витрат. Скоро Вам випаде шанс придбати те, про що давно мрієте. Професійні ідеї, які в цей час спадуть Вам на думку, необхідно ретельно запам’ятовувати: втілені в життя, вони не лише принесуть схвалення керівництва, але й матеріальний прибуток. У любовній сфері панує невизначеність. У шлюбі буде присутня напруженість через непорозуміння. Ті, хто шукає партнера, можуть розраховувати на цікаву зустріч.

Скорпіон. Цікавий тиждень, багато подій, з’являється азарт. Добре піднімуться ті, хто працює як індивідуальний підприємець. Велику допомогу у справах нададуть Ваші партнери, їхній вплив можна однозначно оцінити як позитивний. Однак начальникам усіх рангів рекомендується уважно поставитися до підлеглих і всіх робочих процесів, що відбуваються у колективі. Службовці повинні уважно відноситись до роботи; зірки рекомендують виключити ймовірність непорозумінь, прорахунків та інших проблем.

Стрілець. Друга половина більш сприятлива у всіх сенсах, тому не поспішайте з висновками, якщо щось не вдається на початку тижня. Головним завданням та справжнім успіхом цього місяця стане розвиток зв’язків із колегами з інших міст чи країн. Перешкод жодних немає, Вас підтримують, Ви потрібні і шановані серед колег. З грошима в цей час труднощів не виникне, але витрати будуть більшими, особливо якщо у Вас є діти. Є ризик не розрахувати свої сили та занедужати. Повноцінний відпочинок допоможе впоратися з загрозою.

Козоріг. Настала світла смуга, але це не означає, що можна розслабитись і скласти руки – йдіть уперед, проявляйте ініціативу, і Всесвіт у всьому Вас підтримає! Краще не займатись питаннями краси, а також відвідувати лікарів, відкладіть запланований візит, якщо час дозволяє. Можлива поїздка, яка складеться дуже вдало та дозволить просунути справи вперед. Ймовірна поява нових друзів, однодумців та впливових покровителів. Крім цього, є реальним і відновлення старих зв’язків. Завдяки численним покровителям Ви зможете реалізувати свої далекосяжні плани.

Водолій. Починається період трансформації у багатьох життєвих сферах. Змінюються бажання, потреби, мета, уподобання. Багато представників цього знаку подумають про переїзд або про придбання нерухомості в далеких країнах. Зростають потреби, тому необхідно задуматись про додаткові заробітки та нові можливості у професійній сфері. Вдалий час для реорганізації свого бізнесу та розширення штату співробітників. Можливі успішні угоди з нерухомістю, якщо вони були заплановані ще торік. Службовці захочуть поміняти місце роботи, але краще це відкласти до кінця весни.

Риби. У фінансовому плані місяць досить вдалий. Грошей стає більше і, крім звичайних заробітків, можна розраховувати на повернення старих боргів, отримання кредиту. Найманим працівникам захочеться залишити всі справи та вирушити у відпустку, оскільки останнім часом Ви працювали за весь. Дозвольте собі на якийсь час забути про роботу, Ви заслужили повноцінний відпочинок. Якщо Ви в парі, що давно склалася, або перебуваєте в шлюбі, то зараз найкращий час, щоб подумати про поповнення сімʼї або розширення житлоплощі.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11