Ситуація з водопостачанням Нікопольського району – на особистому контролі. Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак розповів про те, що вчора він побував на Нікопольщині. Одним з ключових питань стало обговорення рівня води у Каховському водосховищі:
– Ситуація стабільна – рівень води навіть трохи піднявся. Проте росіяни прагнуть позбавити наших людей найнеобхіднішого, відтак маємо бути напоготові. Наступного тижня зберемо комісію, яка опікується забезпеченням громадян водою. Це питання контролюю особисто.
І знову здригалася Нікопольщина. Очільник ДніпроОВА зазначив, що цієї ночі Нікопольщина пережила два обстріли – рашисти били з важкої артилерії:
– Під прицілом були Нікополь та Червоногригорівська громада. Пошкоджені котельні дитячого садка, кілька магазинів та аптека. Ворожі снаряди зачепили і 8 багатоповерхівок, 5 гаражів та 3 авто. Обірвали лінії електропередач та понівечили водогін. На щастя, люди цілі.
Посадовець зазначив, що попри складну ситуацію, треба вірити у наші ЗСУ, підтримувати їх та молитися за кожного.
– Починаємо ранок правильно! З Україною в серці! Всім легкого тихого дня, – побажав Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-1-1024x639.jpg)
Нелюди вбили свійських тварин. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що протягом вчорашнього дня також не припинявся терор багатостраждальної Нікопольщини:
– Рашисти тричі обстріляли район з важкої артилерії. Поцілили по Нікополю. Під ворожий вогонь потрапила і Марганецька громада: внаслідок обстрілів там понівечено будівлю фермерського господарства. Загинуло 8 свійських тварин, ще 5 поранено. Це так окупанти борються з «нацистами» – вбивають поголів’я великої рогатої худоби. Окрім того, в громаді потрощено 2 приватні будинки і ще 3 господарські будівлі. Люди, на щастя, не постраждали.
Микола Лукашук закликав покладатися на українські Сили оборони, вірити в Президента, допомагати країні і впевнено крокувати до Перемоги.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/288649876_1126238311289294_194341028742580273_n.jpg)
Нікополь тримається. Мер Нікополя Олександр Саюк повідомив, що влада разом з комунальниками займається ліквідацією наслідків обстрілів.
– Не ігноруйте сирену. Загроза артобстрілів в нас залишається. Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, телефонуйте до нашого кол-центру: 0800 504 105 – цілодобово ; 056 669 60 61 (з 8:00 до 19:00); 056 669 60 70 (з 8:00 до 19:00), – нагадав очільник Нікополя.
Розпочався проєкт з утеплення вікон. Керівник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко надав інформацію, що стане у нагоді тим нікопольцям, які потребують теплоізоляції вікон у своїх домівках.
– Допомогу пропонує релігійна громада «Пробуждення», котра зараз співпрацює з американським благодійним фондом UkrainianChildren. Спільно, вони реалізують проект теплоізоляції вікон. Якщо ви потребуєте допомоги такого плану, звертайтесь за номером телефону: +380999524449, з 17:00 до 21:00. Для мешканців Нікополя це повністю безкоштовно, – повідомив очільник Нікопольської РВА.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1-768x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1.jpg)
Сталеве місто працює на Перемогу. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, ситуація на цьому напрямку фронту залишається під повним контролем Збройних Сил України:
– Наші війська завдають ударів по районам зосередження живої сили та техніки окупантів.
У самому Кривому Розі повністю забезпечено роботу комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ. Уся критично важлива інфраструктура функціонує. Електротранспорт та вуличне освітлення міста працюють на 100%.
За словами посадовця, триває прийом криворіжців, які бажають добровільно записатися до штурмових бригад «Гвардії наступу», що формуються в Україні.
– Зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші Збройні Сили та нашу Перемогу! – традиційно закликав Олександр Вілкул.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-1024x689.png)