Гороскоп на тиждень з 23 по 29 січня 2023 року

Овен. Тиждень досягнень, саме зараз маєте проявити себе, тоді Ваші дії принесуть плоди. Використовуйте всю наявну у Вас енергію, накопичені знання та досвід, щоб досягти найвищої результативності. Зверніть особливу увагу на матеріальні, фінансові підсумки Вашої діяльності за минулий рік: будьте уважними та практичними, нічого не випускайте з поля зору. Важливо й те, яке враження Ви справляєте на оточення.

Тілець. Можливо, Ви захочете вкласти гроші у свій імідж, щоб він відповідав рівню, на який Ви претендуєте. Намагайтеся бачити у кожній проблемі, що виникає на Вашому шляху, потенційну можливість самоствердження, джерело цінного досвіду. Будьте впевнені у собі – зараз для Вас немає нічого неможливого. Цей тиждень – свого роду іспит. Багато залежатиме від Вашої особистої психологічної сили та вміння залучити інших людей на свій бік.

Близнюки. Не шкодуйте сил, використовуйте всі доступні ресурси та намагайтеся отримати якомога вищу оцінку за свою роботу. Можливі невеликі або непередбачені витрати, але не піддавайтеся сумнівам і страху – виявіть серйозність, мудрість і тоді, незабаром, зможете компенсувати втрати. Зараз важливо зрозуміти, що попереду відповідальний період Вашого життя, тому треба позбавитися всіх справ і взаємин, які просто витягують із Вас сили та енергію, нічого не даючи натомість.

Рак. Візуалізуйте свої ідеали, уявіть, чого хотілося б досягти, мобілізуйте весь творчий потенціал для починань. Вже навесні 2023 року Ви зможете підбити перші підсумки власних досягнень і намітити нові перспективи. Це важливий тиждень Вашого життя і те нове, що Ви почнете зараз, буде підтримане всім досвідом та всіма ресурсами попередніх років. Почніть новий бізнес або візьміться до іншого великомасштабного проєкту. Будьте честолюбними та вірте в успіх, повною мірою використовуйте свій вплив на оточення.

Лев. Гарний тиждень, відносно спокійний. Однак, корисно пам’ятати, що незабаром у Вашому розпорядженні виявиться не так багато енергії, засобів та впливу. Тому намагайтеся зробити якнайбільше саме зараз, створити потужний імпульс вперед, який дозволить Вашому задуму просто рухатися за інерцією, коли настануть важкі часи. Незважаючи на всі доступні для Вас зараз силу і вплив, можливо вигідніше піти на компроміс і залучити на свій бік сильних союзників – це полегшить Вам життя в найближчі кілька місяців.

Діва. Трохи відпочиньте та підготуйтеся до нового професійного циклу. Наберіться сил, приділіть увагу своєму здоров’ю, оскільки часу для цього у найближчий період більше не буде. Вже від наступного тижня обставини складуться якнайкраще для того, щоб зробити все те, що Ви планували ще 2022 року. Протягом цього тижня треба сповільнити темп і озирнутися: як би не загубити на узбіччі щось справді важливе, не залишитись без підтримки. З одного боку, Ви в цей час зупиняєтесь, але з іншого – забезпечуєте можливість поповнити власні ресурси.

Терези. Не найкращий час з погляду роботи, якщо Ви не зайняті суто творчою справою. Проте, спілкуючись з оточенням, займаючись різними ідеями, Ви забезпечуєте собі запас енергії та ентузіазму на багато місяців вперед. Непогано також пояснити майбутнє завдання колегам і партнерам, Ваші слова зараз звучатимуть особливо доступно та переконливо. Крім того, якщо Ви візьмете на себе підвищену відповідальність, то незабаром зможете піднятися вверх кар’єрними сходами.

Скорпіон. Досягаєте піку потужності і здатні буквально гори звернути. Щоправда, оточення не одразу оцінить Ваші здобутки. Протягом тижня відбудеться багато змін у різних життєвих сферах. На Вас чекають поїздки та велика кількість різноманітних справ. Маєте можливість створити щось дуже надійне, довговічне, те, що потім служитиме Вам опорою протягом багатьох років. Це гарний час, щоб займатися рекламою свого бізнесу, вкладати кошти у розваги та подорожі, залучати фінансові ресурси інших людей.

Стрілець. Сприятливі поїздки, відрядження, курси підвищення кваліфікації та семінари за фахом. Будьте готові до того, що плани на майбутнє зміняться, і Ви не матимете можливості вплинути на них. Будьте гнучкими, вчіться пристосовуватися до нових умов, не витрачайте час і нерви на марні суперечки. Успіхи будуть ще більш приголомшливими, якщо Ви залучите собі на допомогу близьких людей і допоможете їм відчути, що вони роблять велику і важливу справу.

Козоріг. Можливо, у Вашому проєкті виявляться якісь слабкі місця, і їх доведеться терміново ліквідовувати, а заразом перевіряти ще раз і все інше. Не нехтуйте думкою колективу, зробіть кроки для того, щоб зробити його прихильним. Спробуйте організувати клуб чи спільноту тих, хто щиро цікавиться Вашою діяльністю та може допомогти стати популярнішим. Женіть від себе внутрішні сумніви, впевнено рухайтеся вперед – Вас хочуть бачити у центрі. Ще не час для відпочинку, рано робити паузу – дійте та досягайте результатів саме зараз.

Водолій. Протягом тижня Ви досягаєте піку свого авторитету та здатності впливати на ситуацію, так намагайтеся виправдати надану Вам довіру. Сміливо беріть на себе керівну роль та масштабні відповідальні завдання, демонструйте вміння розпоряджатися фінансами. Можливо, Вам запропонують особливо складне завдання в якості випробування. Пам’ятайте, що важливо не те, як багато роботи Ви повалите особисто на себе, а те, наскільки успішно зможете організувати її виконання іншими людьми. У представників творчих професій з’являється шанс підвищити свою популярність.

Риби. На Вас чекає багато нового та цікавого. Спрямуйте енергію на досягнення поставленої перед Вами мети. І вже наступного місяця зможете побачити плоди Вашої роботи. Не дозволяйте лінощам стояти у Вас на шляху. Будьте самими собою, не бійтеся підкреслити свою індивідуальність та унікальність, оригінальність та здатність до творчості. Співпраця з іншими людьми є дуже бажаною для Вас. Цілком ймовірно, що ті, хто з’являться у Вашому полі зору протягом тижня, згодом стануть Вашими довгостроковими партнерами.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11