Подяка нашим ППО. Керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, доповів, що українські сили ППО продовжують радувати:
– Цієї ночі захисники неба з повітряного командування «Схід» знищили над областю усі чотири ворожі повітряні цілі. Це – ракета Х-59МК2 і три дрони «Шахеди», які росіяни скерували руйнувати нашу енергетичну інфраструктуру. Наші оборонці неба – титани.
https://www.facebook.com/Valentyn.Reznichenko
Ворожі атаки на регіон тривають. Очільник обласної ради Микола Лукашук надав інформацію про те, що вночі окупанти знову тероризували мешканців Нікопольського та Кам’янського районів.
– У Нікополі внаслідок обстрілів ствольною артилерією було пошкоджено господарський об‘єкт. Гатили і по Марганцю. На щастя, без наслідків. У Верхівцевській ТГ Кам’янського району стався вибух. Почалася пожежа на території приватного підприємства. Рятівники успішно її ліквідували. Обійшлося без жертв. На місці пожежі знайшли уламки БПЛА, – доповів посадовець.
Також Микола Васильович побажав всім мешканцям Дніпропетровщини вдалого початку нового тижня у Переможному 2023 році.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/2.jpg)
Місто вірить у Перемогу. Мер Нікополя Олександр Саюк повідомив, що місто вкотре зазнало ворожих обстрілів. Але навіть попри таку ситуацію, всі інфраструктурні та комунальні підприємства працюють у штатному режимі. Міська влада, у свою чергу, спільно з комунальниками, продовжують усувати наслідки артилерійських атак.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007306800538
Всі сили спрямовуємо на Перемогу. Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул доповів, що ситуація на Криворізькому напрямку фронту повністю перебуває під контролем ЗСУ:
– На Херсонському напрямку ворог обороняється. Наші підрозділи протягом минулого тижня завдавали точних ударів по пунктах управління, районам зосередження особового складу, артилерії та складів боєприпасів окупантів. За отриманою інформацією, у Запорізькій області втрати ворога склали до 160 поранених окупантів, знищено 10 одиниць військової техніки різних типів. Інформація щодо ліквідованих загарбників наразі уточнюється.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/3.jpg)
Як акцентував посадовець, наші війська, після звільнення окупованих громад на правому березі Дніпра, продовжують здійснення заходів з оборони, також проводять розмінування місцевості, житла, об’єктів інфраструктури та надають усю можливу допомогу місцевому населенню.
– Міська влада Кривого Рогу продовжує велику роботу з підготовки міста до можливих блекаутів. Працює 52 «Пункти Незламності» в комунальних установах, вони забезпечені генераторами та всім необхідним. 20 пунктів вже обладнано системами супутникового інтернету «Старлінк». Загалом у Кривому Розі, з урахуванням пунктів у відділеннях поліції та об’єктів бізнесу – є вже понад «100 Пунктів Незламності», – повідомив Олександр Юрійович.
В цілому у Кривому Розі ситуація повністю стабільна та контролюється Військовою адміністрацією. Всі органи влади чітко виконують свої обов’язки. Військова адміністрація міста продовжує надавати значну допомогу нашим військовим у матеріально-технічному забезпеченні. У місті повністю забезпечено роботу всієї критично важливої інфраструктури, комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ.
https://www.facebook.com/OleksandrVilkul
Попри всі негаразди, які нам влаштовують окупанти, не втрачаємо віри у те, що наша сила – у єдності! Разом докладаємо зусиль для досягнення найзаповітнішої мрії! Дякуємо нашим найкращим у світі ЗСУ та знаємо, що ми Переможемо, і в Новому 2023 році все 100% буде Україна!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/111-1024x533.jpeg)