«Золоте серце» для простих людей, які захищають усіх нас

У День волонтера в Україні запровадили спеціальну відзнаку у вигляді золотого серця. Її презентував Президент Володимир Зеленський.

Хоча волонтерський рух став частиною фундаменту України, у нас досі не було особливої відзнаки, яка могла б стати символом нашої вдячності волонтерам і тим, хто дає силу цьому руху. Хто дає частинку свого власного життя, щоб допомогти врятувати життя інших. Тепер така відзнака є. Це серце. Золоте серце для простих людей, які захищають усіх нас, – зазначив Президент Володимир Зеленський.

За словами очільника держави, волонтерські проекти, організації та окремих людей нагороджуватимуть щороку. Цьогоріч винагороду отримають 50 волонтерських колективів, які наближають нашу Перемогу. Серед них – «Повернись живим», Veteran Hub, «Армія SOS», «Зграя», «Госпітальєри», «Солом’янські котики», «Район #1» та інші.

Безперечно, волонтерський рух значно більший і ширший. Адже кожен, хто хоча б раз долучався до допомоги військовим чи переселенцям, долучався до плетіння маскувальних сіток чи донатив на ЗСУ – всі ці люди і є волонтерами, та заслуговують на пошану та величезну подяку. Таким чином, будь-хто, за покликанням серця, може долучитися до волонтерського руху, зробивши свій внесок у нашу Перемогу. Віримо, що разом подолаємо всі негаразди і все дуже скоро буде Україна!

За матеріалами:

https://shotam.info/vukrainizaprovadylyspetsialnuvidznakudliavolonterivfoto/

https://ua.news/ua/ukraine/v-ukrayini-zaprovadyly-novu-nagorodu-spetsialno-dlya-volonteriv

https://www.rbc.ua/rus/news/ukrayini-volonteriv-nagorodzhuvatimut-zolotim-1670264903.html

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11