Гороскоп на тиждень з 5 по 11 грудня 2022 року

Овен. Зараз Вам не до романтики та пригод, настав час докладно зайнятися рутинними справами. Всесвіт випробовує Вас обмеженнями у значних сферах життя. Розум і дисципліна панують, а впертість стає Вашим другим ім’ям. Не дивуйтеся, якщо начальник зробить Вам догану, навіть якщо Ваші помилки не такі критичні – не приймайте близько до серця його слова. Уникайте імпульсивних рішень і поспішних висновків, дуже скоро все у Вашому житті зміниться на краще.

Тілець. Варто покладатися лише на власний досвід та здоровий глузд, а не на підказки оточення. Особливо охоче поради даватимуть люди, які неправильно оцінюють не лише ситуацію, що склалася, а й Вас. Ви можете несподівано відчути холодок у взаєминах із друзями та близькими або замислитесь про те, що Ваша кохана людина вже не приносить Вам колишніх яскравих емоцій. Не піддавайтеся таким думкам, просто тиждень такий, коли раціональне бере гору над емоційним.

Близнюки. Бережіть здоров’я, не переїдайте, за можливості уникайте місць великого скупчення людей. Доведеться пошукати приховані резерви у Вашому бюджеті. Зірки впевнені, що Вам це вдасться, і рекомендують відкласти хоча б частину знайденого – ці заощадження стануть у пригоді «на чорний день». А ось шопінг поки що краще ненадовго відкласти. Тиждень сприятливий для творчої роботи, пошуку нестандартних рішень, а також закриття бюрократичного питання, яке давно не давало Вам спати спокійно.

Рак. Необхідно діяти швидко, оскільки через свою повільність Ви ризикуєте не скористатися сприятливими можливостями цього періоду. А вони не триватимуть нескінченно. Якщо Ви хочете, щоб день склався вдало, доведеться виявити гнучкість і піти на поступки близьким. Не сперечайтеся з батьками, заплющуйте очі на невеликі гріхи Вашої другої половинки, пропускайте повз вуха шпильки від друзів і не надавайте великого значення коментарям у соціальних мережах.

Лев. У фінансовій сфері можна довіритись своїй інтуїції. Якщо останнім часом накопичилося багато запитань, які не мають однозначної відповіді, то варто ненадовго забути про логіку та ухвалювати рішення, які Вам підказують Ваші почуття. Протягом тижня Ваша здатність побачити та використовувати те, що раніше залишалося непоміченим, буде як ніколи актуальною. Зараз настає час, коли у Вас мають з’явитися справді чудові ідеї. Втілювати їх у життя буде непросто, але від задуманого не варто відмовлятися.

Діва. У цей період будьте готові розбиратися в хитросплетіннях проблем Ваших близьких, велика ймовірність того, що вони не зможуть обійтися без Вашої поради та допомоги. Намагайтеся розібратись у проблемі, перш ніж почнете її коментувати, розпитайте детальніше, як розвивалася ситуація. На роботі на Вас можуть звалити додаткові завдання, але це покращить матеріальне становище. Від Вас найближчим часом залежить дуже багато. Зірки наполегливо радять зайнятися спортом, пропити курс вітамінів.

Терези. Період сприятливий для того, щоб спробувати реалізувати задумане раніше, ніж Ви планували. Це особливо знадобиться у діловій сфері: згадайте про старі плани та намагайтеся втілити їх у життя. Якщо давні ідеї Вас не приваблять, існує велика ймовірність того, що з’являться нові задуми щодо Вашої роботи. Подія, яка, на перший погляд, здасться незначною, може започаткувати великі зміни в житті. Також зараз вдалий час, щоб відмовитися від шкідливих звичок.

Скорпіон. Не виключено, що доведеться швидко розуміти та ухвалювати рішення. Підказки інтуїції допоможуть уникнути помилок. З погляду особистих взаємин – тиждень сприятливий. Виберіть день і влаштуйте вечір спогадів: розкажіть, що Ви відчували, коли побачили одне одного вперше, з яким нетерпінням чекали на перше побачення, яким був перший поцілунок. Якщо Ви поки що самотні, можете розраховувати на щирі компліменти від представників протилежної статі і, можливо, зав’яжуться нові романтичні стосунки.

Стрілець. Тиждень сприятиме тому, щоб взятися за щось нове. Навіть якщо ніхто не допомагатиме Вам, а лише даватиме поради, Ви швидко зрозумієте, як краще діяти і знайдете найкоротший шлях до мети. Сприятливим буде цей час і для вирішення фінансових питань. Імовірні вигідні домовленості, вдалі покупки. Будьте готові до того, що близькі попросять Вас позичити грошей. Психологічна атмосфера цього періоду сприяє максимальній теплоті у відносинах з дорогими Вашому серцю людьми.

Козоріг. Спрямуйте всю енергію цього тижня на здійснення планів. Варто прислухатися до порад близьких людей, мудрих партнерів, навіть якщо їхня думка йде всупереч із Вашою. Особливо це актуально під час прийняття важливих рішень стосовно великих покупок чи витрат. З’явиться впевненість у тому, що Вас люблять та цінують. Не соромтеся попросити допомоги, будьте впевнені, Ви отримаєте все, чого так не вистачає зараз. Будьте відкриті та щирі, тоді тиждень складеться набагато краще, ніж Ви очікували.

Водолій. Тиждень підходить для того, щоб зробити велику покупку, яку Ви давно відкладали. Вдалий період для ухвалення рішень, особливо якщо йдеться про придбання меблів чи побутової техніки. У взаєминах з іншими людьми намагайтеся не демонструвати свої вразливі сторони, але й не варто вислуховувати скарги та проблеми інших людей. Не витрачайте енергію на дрібниці, беріться за найскладніші питання, що накопичилися – Ви обов’язково їх вирішите. Намагайтеся уникати з’ясування стосунків із представниками протилежної статі.

Риби. На цьому тижні Вам необхідно братися за ті справи, які вже немає можливості відкладати у далеку скриньку. Найсприятливіший день тижня – 5 грудня. Варто пам’ятати про прикмети понеділка, щоб притягнути до себе більше щастя та удачі. Візьміться за щось нове або відновіть проєкт, що застоявся. Включившись у роботу, Ви швидко зорієнтуєтеся та зрозумієте, як діяти далі. Будете вражені швидкими ефективними результатами.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11